امروزه از دست رفتن اطلاعات در ادارات و شرکت ها و حتی سیستم های خانگی می تواند خسارات مالی فراوانی داشته باشد، با این حال از بین رفتن اطلاعات و از دست دادن آنها امری اجتناب ناپذیر و ویرانگر می باشد که معمولا شرکت ها و افراد با آن روبرو می باشند.

در تمامی شرکت های کوچک و بزرگ از نرم افزارهایی استفاده میشود که احتیاج به بکاپ گیری دارند و اکثر این نرم افزار ها تحت بانکهای اطلاعاتی قابل اجرا می باشند، نرم افزار هایی از قبیل : مالی و حسابداری ، حضور و غیاب ، بیمه و… که بیشترین کاربرد را نزد شرکت ها و ادارات دارند و داشتن نسخه پشتیبان از آنها بسیار ضروری و حیاتی می باشد.

گروه ایران هارد با داشتن مهارت و امکانات روز دنیا  در زمینه بازیابی بانک های اطلاعاتی و دراختیار داشتن متخصصین مجرب ، خدماتی را بوجود آورده تا در صورت بروز چنین مشکلاتی به کمک شما کاربران محترم بیاید.

در زیر اشاره های به اصلی ترین بانک های اطلاعاتی می نماییم:

۱- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های SHARE POINT
۲- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های تمامی برنامه های OFFICE
۳- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های MSSQL SERVER
۴- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های EXCHANGE SERVER

بازیابی اطلاعات SQL Server

در بازیابی اطلاعات SQL Server همواره قدم اول اینست که تمام دستگاه های ذخیره سازی را تجزیه و تحلیل کنیم و همچنین میزان آسیب و ماهیت آسیب وارده بر سیستم راشناسایی کنیم.

در بسیاری از موارد ، خطا در مدیا و سیستم ها (هارد دیسک ها و یا خطاهای RAID) باعث می شود دیتابیس حاوی اطلاعات SQLServer آسیب ببیند. بنابراین در صورت امکان توصیه میشود که دستگاه های ذخیره سازی خود را که  حاوی دیتابیس های SQL است ، برای ما ارسال نمایید .

مشکلات عمده در از دست دادن اطلاعات SQL Server  :

۱- فایل های دیتابیس (MDF) دارای خطا (خراب)
۲- فایل های دیتابیس (LDF) دارای خطا (خراب)
۳- اطلاعات حذف شده یا کاهش یافته ، شامل (جداول،ردیف،سوابق و…)
۴- خطای I/O در SQL Server
۵- دیتابیس داده های SQL در حالت مشکوک به خرابی
۶- فایل پشتیبان SQL  دارای خطا باشد.

دیتابیس چیست؟ به زبان ساده دیتابیس DataBase یا همان پایگاه داده به مجموعه از اطلاعات که تحت یک زبان و سیستم مدیریت پایگاه داده رکورد و نوشته میشوند گفته میشود که در سال ۱۹۶۰ برای کاهش مشکلات در تولید و نگهداری اطلاعات ایجاد شد. البته از واژه پایگاه داده در جاهای مختلف نام برده میشود و کاربردهای متفاوتی برایش قائل میشوند.

پرکاربرد ترین و معروف ترین پایگاه داده SQL Server است که متعلق به کمپانی مایکروسافت Microsoft میباشد. البته این پایگاه داده ابتدا توسط شرکت Sybase SQL Server طراحی و ارائه شد که بعدا توسط شرکت مایکروسافت جهت گسترش و رقابت خریداری شد. SQL مخفف Structerd Query Language میباشد و یکی از محبوبترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی می باشد.

SQL دارای چندین ورژن و استاندارد میباشد که تا به حال به بازار ارائه شده است:

√ SQL 2000
√ SQL 2003
√ SQL 2005
√ SQL 2008
√ SQL 2012
√ SQL 2014

مشکلات دیتابیس

از عمده مشکلاتی که ممکن است برای دیتابیس بوجود آید ارتباط برقرار نشدن بین نرم افزار مربوطه و پایگاه داده میباشد که این خود دارای چندین دلیل است.

به دلیل اینکه دیتابیس ها بر پایه سیستم عامل فعال میشوند و از آنجا که هر مشکلی که برای سیستم کامپیوتر شما ، هارد تان و یا سرورتان پیش آید میتواند تاثیر مستقیم بر دیتابیس داده باشد بنابراین میتواند در معرض تهدید زیادی از لحاظ خرابی دیتا داشته باشد.

امروزه از دست رفتن اطلاعات در ادارات و شرکت ها و حتی سیستم های خانگی می تواند خسارات مالی فراوانی داشته باشد، با این حال از بین رفتن اطلاعات و از دست دادن آنها امری اجتناب ناپذیر و ویرانگر می باشد که معمولا شرکت ها و افراد با آن روبرو می باشند.

از این رو توصیه میکنیم که برای بکاپ گیری از دیتابیس خود که نقطه حیاتی برخی از سازمان ها میباشند حتما راهکار داشته باشید.(پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار های Veeam و Acronis میباشد که در صورت نیاز میتوانید از متخصصان امنیت اطلاعات ما راهنمایی بگیرید)

گروه ایران هارد با داشتن شناخت کافی از انواع دیتابیس ها مخصوصا SQL Server  و Oracel میتواند کمک شایانی در مواقع بحرانی که برای شما پیش آمده بکند.

بازیابی اطلاعات دیتابیس و ریکاوری SQL از جمله تخصص های ماست که به کاربران گرامی ارائه میدهیم.

توصیه میکنیم اگر برای دیتابیس تان مشکل پیش آمد اعم از برقرار نشدن ارتباط با پایگاه داده ، ارور در جداول، Attach نشدن فایل ، Restore نشدن دیتابیس و… با نرم افزار هایی که شناخت کافی از نحوه کارکرد آن ندارید و نقاط قوت و ضعفش را نمیشناسید اقدام به بازسازی دیتابیس نکنید.

بازیابی اطلاعات دیتابیس|بازیابی اطلاعات SQL|ریکاوری SQL Server

بهترین مرکز خدمات بازیابی اطلاعات دیتابیس در ایران

The Best Services center of  Data Base Recovery in IRAN

جهت دریافت هرگونه مشاوره رایگان درباره مشکل دیتابیس و یا بازیابی اطلاعات SQL Server و اوراکل خود با تماس بگیرید.

از اینکه به ما اعتماد میکنید بسیار سپاسگذاریم.