بازیابی اطلاعات VMware

بازیابی اطلاعات VMware – سرور مجازی

امروزه در دنیای IT و در نزد مهندسان شبکه استفاده ار سرورهای فیزیکی یکی از ملزمات کار میباشد که ار پیچیدگی ها و هزینه های بالایی برخوردار است.اما با وجود ماشین مجازی این سختی ها کمی کاهش یافته و دست مهندسان شبکه برای راه اندازی برنامه های نرم افزاری و پایین آوردن هزینه های سازمان خود به روی سرورها خیلی بازتر شده است.

محبوب ترین و پرکاربرد ترین ماشین های مجازی عبارتند از :

  1. VMware
  2. Hyper-V

همانطور که میدانید VMware در سیستم های مختلفی ارائه میشود که هر کدام ویژگی خود را دارد

  • VMware vSphere
  • VMware Workstation
  • VMware Server
  • VMware ESX

VMware ESXi آخرین ورژن از سری نرم افزارهای VMware میباشد و از ویژگی هایش این است که به صورت مستقیم روی سخت افزار نصب میشود و نیاز به سیستم عامل خاصی ندارد (Bare metal)

— از عمده خرابی ها و مشکلات ماشین های مجازی میتوان به از کار افتادن آنها و یا در دسترس نبودنشان اشاره کرد که این ها خود دلایل زیادی دارند:

زمانی که شما میخواهید ماشین ها را بدون اینکه سرویس قطع شود، از روی یک سرور قدیمی بروی سرور جدید جابجا کنید، ممکن است VM ها طوری روی سرور قرار بگیرند که از نظر تقسیم بار قطعات تعادل ایجاد نشود.

گاهی اوقات خرابی های سرور فیزیکی باعث آسیب دیدن ماشین های مجازی میشود.

گروه ایران هارد با داشتن دانش کافی و تخصصی از ساختار ماشین های مجازی و راه اندازی آنها به این سطح از تخصص رسیده که به راحتی ماشین های مجازی شما را ریکاوری کنیم. طی سالها تلاش و مهندسی معکوس مراحل Disaster Recovery برای ماشین های مجازی را ارائه میدهیم.

اطلاعات ماشین های مجازی به راحتی از دست نمی رود و اگر از دست رفت به راحتی قابل ریکاوری نیست از این رو توصیه میکنیم اگر شناخت کافی از ماهیت VMware و نحوه کار آن ندارید اقدام به باریابی نکنید. ممکن است یک کار اشتباه اطلاعات را برای همیشه از بین ببرد. حتی بعضی از شرکت هایی که خدمات سروری ارائه میدهند و ادعا میکنند که میتوانند Disaster Recovery انجام دهند نیز از ما کمک میگیرند و کار بازیابی اطلاعات VMware را به ما ارجاع میدهند.

بازیابی اطلاعات VMware یکی از تخصص های مهندسان با تجربه ما در زمینه بازیابی اطلاعات سرور  ها میباشد که با تلاش شبانه روزی و مستمر به دست آمده است.
در بعضی موارد اورژانسی، کار بازیابی اطلاعات VMware را در عرض چند ساعت میتوانیم انجام دهیم.جهت بازیابی اطلاعات ماشین های مجازی – VMware می توانید با ما تماس بگیرید.

مراحل بازیابی سرورهای VMware

ما در گروه ایران هارد ، ریکاوری اطلاعات را از همه انواع و مدل ­های سرورهای VMware® Server ارائه می ­کنیم.

کارشناسان بازیابی اطلاعات ما ، تقریبا می­ توانند داده ­ها را در هر حالتی ریکاوری کنند.

در هر مورد از بازیابی اطلاعات VMware ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت میگیرد. این بررسی مشخص میکند که آیا مورد شما قابل بازیابی می باشد یا خیر. اگر اینگونه بود، اولویت اول ایجاد یک image از اطلاعات ماشین مجازی به روی بانک های اطلاعاتی ایران هارد است که در نتیجه ، یک بررسی کلی می­تواند سطح دسترسی و ریکاوری اطلاعات را تعیین کند.

برنامه­ نویسان ایران هارد، مجموعه کاملی از ابزارهای نرم ­افزاری مورد استفاده برای تحلیل، تعمیر و بازیابی داده­ ها از ماشین های مجازی را در اختیار دارند.

وقتی بازیابی به صورت موفق اجرا شد، لیست­ فایل های ریکاوری شده و اعتبار و صحت داده­ ها چک می­شود. به عنوان بخشی از فرایند بازیابی اطلاعات موفق، نتایج بازیابی توسط مشتری بررسی و تایید می­ شود و سپس اطلاعات بازیابی شده به او تحویل داده می شود.

در بعضی موارد اورژانسی، ما می­توانیم اطلاعات سرور VMware را در عرض چند ساعت بازیابی کنیم.

بازیابی اطلاعات سرورهای VMWARE

متخصصان­ بازیابی اطلاعات ایران هارد تجربه زیادی در زمینه ریکاوری اطلاعات از انواع سرورهای VMware را دارند.

نرم افزار VMware ، یک نرم افزار مجازی سازی شناخته شده است که به عنوان VMware Workstation برای کامپیوترهای مختلف دارای کاربردی رایج است.

این نرم افزار به کاربران این اجازه را می دهد تا بطور همزمان چندین سیستم عامل را از یک سرور مدیریت کنند.

از اینکه به ما اعتماد میکنید بسیار سپاسگذاریم.

بازیابی اطلاعات VMDK|بازیابی اطلاعات VMware| بازیابی اطلاعات ماشین مجازی

بهترین مرکز بازیابی اطلاعات VMware در ایران

The Best VMware Recovery center in IRAN