ایران هارد 

مرکز بازیابی اطلاعات موبایل

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات موبایل | تبلت

  • آیا تصاویر مسافرت تعطیلات خود را از دست داده اید ؟
  • آیا تصاویر عروسی خود را از دست داده اید ؟
  • آیا عکس های قدیمی و یادگاری خود را از دست داده اید؟
  • آیا دستگاه­ های شما با آتش/ آب/ ضربه، آسیب دیده است ؟

نگران نباشید ، ما می ­توانیم فایل­ های شما را بازیابی کنیم.

طبق آمار های منتشره ۸۰ درصد مردم ایران از موبایلهای هوشمند و حدود ۴۵ درصد آنها از تبلت استفاده میکنند.این آمارها نشان از جایگاه مهم تلفن های هوشمند در زندگی روزمره ما دارد.حال آنکه بعضا اکثر مردم اطلاعات بسیار مهم اعم از عکسها و فیلمها و بسیار اطلاعات مهم دیگر در موبایلهای خود نگهداری میکنیم.

حال اینکه گاها این اطلاعات بنا به دلایلی در اثر اشتباهات شخصی و یا اتفاقات ناگوار از قبیل سوختن موبایل و ضربه خوردن و … به مخاطره می افتد و درست اینجاست که تنها راه چاره ،بازیابی اطلاعات موبایل و تبلت و حتی شاید دوبین عکاسی شما باشد.

هدف از بازیابی اطلاعات موبایل و ریکاوری کارت های حافظه ، بازیابی عکس های از دست رفته شما در اثر پاک شدن یا آسیب دیدن دستگاه­ های SmartMedia ، CompactFlash ، Memory Stick (smart media) ، MMC-SD ، miniSD ، PCMCIA ، Microdrive ، USB Flash Drive ، SD یا PC Card image storage است.

 مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد سرویس‌های ویژه ای برای عکاسان حرفه­ ای و شخصی ، خبرنگاران ، روزنامه­ نگاران و متخصصان امنیت و در واقع هر حرفه یا بخشی که از دوربین دیجیتال به عنوان بخش مهمی از حرفه‌شان استفاده می­کنند، فراهم می­کند تا بتوانند به اطلاعات از دست رفته خود دست یابند.

اگر عکس های دیجیتال خود را از دست داده اید، نترسید. اغلب موارد تصاویر از بین رفته قابل بازیابی هستند و فقط کافیست عملی روی مموری خود انجام ندهید و از نرم­ افزارهای بازیابی اطلاعات همه کاره یا مجهول استفاده نکنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا  با مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد تماس حاصل نمایید.