بازیابی اطلاعات هارد دیسک

بازیابی اطلاعات هارد دیسکهای اکسترنال و اینترنال

بازیابی اطلاعات هارد دیسک |Hard disk DataRecovery

معمولا ارزش اطلاعات ذخیره شده در یک هارد از ارزش خود هارد بیشتر است.از طرفی هارد دیسک یکی از نا امن ترین سخت افزارهای موجود در کامپیوتر ها است.وقتی که نوتبوک یا یک کامپیوتر رومیزی مشکلی پیدا میکند ممکن است اطلاعات هارد بطور کلی یا جزئی از بین برود. خرابی هارد ها یا به صورت نرم افزاری است(Lgical) یا به صورت فیزیکی (Phisical)که در هر مورد روش بازیابی اطلاعات متفاوت میباشد.

بازیابی اطلاعات هارد دیسک

بازیابی اطلاعات از آسیب های لاجیکالی و فیزیکالی(نرم افزاری-مکانیکی) به دلیل خرابی الکتریکی و مکانیکی ، یا خطای انسانی که ما توانایی انجام آنها را داریم :

 1. تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد هایی که توسط دستگاه شناسایی نمیشوند
 2. تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد درایوها و پارتیشن­های از دست رفته و غیر قابل دسترسی
 3. تعمیر هارد های WDو Seagate(وسترن دیجیتال و سیگیت) که سرعتشان کند شده و اجازه نصب ویندوز نمیدهد
 4. برداشتن پسورد هارد ،هر مدل و برندی
 5. تعمیر و ریکاوری هاردهایی که در اثر ضربه آسیب دیده اند(صدای تق تق ، کار نکردن موتور هارد)
 6.  تعمیر و بازیابی اطلاعات از هاردهای Crash شده
 7. تعمیر و بازیابی اطلاعات هاردهایی که در اثر نوسانات برقی آسیب دیده اند (سوختگی برد)
 8. تعمیر و ریکاوری هاردهای بدسکتوری
 9. تعمیر و ریکاوری فریم ویر و ماژول های هارد دیسک
 10. تعمیر و ریکاوری هاردهایی که ظرفیتشان صفر نشان داده میشود
 11. بازیابی اطلاعات از هاردهایی که به صورت اتفاقی پارتیشن­ ها و اطلاعات فرمت شده اند.
میزان موفیقت ما در بازیابی اطلاعات هارد

در هر مورد از بازیابی اطلاعات ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت میگیرد .این بررسی مشخص میکند که آیا مورد شما قابل بازیابی میباشد یا خیر. اگر اینگونه بود ، اولویت اول ایجاد یک image خام از اطلاعات روی بانکهای اطلاعاتی ایران هارد است که در نتیجه ،یک بررسی کلی می­تواند سطح دسترسی و ریکاوری اطلاعات را تعیین کند.

بازیابی هارددیسک­های crash کرده و ضربه خورده معمولا شامل جراحی هارد در محیط clean room و با استفاده از ابزارهای سخت ­افزاری و نرم ­افزاری برای انجام فرآیند بازیابی اطلاعات میشود ، که ما در مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد از به روزترین تجهیزات جراحی هارد بهره مند هستیم و در جهت بازیابی اطلاعات مشتریان قدم برمی داریم.

تعمیر و بازیابی اطلاعات از هاردهای بدسکتوری

 ریکاوری هاردهای بدسکتوری با بررسی سکتورهای سطح پایین و خراب و همچنین تعیین روشهای مورد نیاز برای بازسازی بدسکتورها،جهت به دست آوردن دسترسی به اطلاعات آغاز میشود. گاهی ساختارهای فایل سیستم و ماژول های موجود به قدری از بین می­روند یا آسیب می­بینند که باید اطلاعات را به صورت مستقیم از یک یا چند fragment image استخراج کرد.

به عنوان بخشی از فرایند بازیابی اطلاعات موفق ، نتایج بازیابی توسط مشتری بررسی و تایید می­شود و سپس اطلاعات بازیابی شده به او تحویل داده میشود.

هم اکنون میتوانید با ما تماس بگیرید.