بازیابی تضمینی

خانه / امنیت اطلاعات / بازیابی تضمینی

بازیابی تضمینی

   چگونگی ارائه خدمات بازیابی تضمینی   

بازیابی تضمینیگروه ایران هارد روش هایی مطمئن مبنی بر کنترل خدمات کیفی ISO  ارائه می دهد. ما بصورت رایگان عیب یابی هارد شما را انجام می دهیم و ما به شما این اطمینان را می دهیم که در همه روش های بازیابی اطلاعات فرآیندی صورت می پذیرد که اطلاعات کاملا محرمانه بازیابی گردد.

شما چه نیازمند یک فایل و یا نیازمند تمام اطلاعات و پایگاه داده ی خود باشید باید نتایج ارزشمندی را از یک شرکت مطمئن دریافت کنید.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با آنچه که ما را به یک شرکت پیشرو تبدیل کرده و سبب شده که دیگران سعی کنند به جایگاه ما برسند بدست آورید. متخصصین ما همواره آماده  یاری شما هستند.

نوشته های مرتبط
نظرات 4
 • سعیدی

  من یه هارد اینترنال دارم که داخل کیس سوخت، به نظرم به خاطر برق دزدی داخل کیس سوخت چون سابقه داشته، به هر حال فقط میخوام بدونم هزینه بازیابی اطلاعات چقدر هست چون هم اطلاعاتم برام مهم هست و هم هزینه بازیابی، چون تهران نیستم.

  • مدیر سایت

   سلام
   هزینه های ریکاوری متغیر است. چراکه هیچ دو پروژه‌ای دقیقا شبیه هم نخواهند بود. هر پروژه بازیابی – زمان، ابزارها و منابع مهندسی منحصربه‌ فرد خود را نیاز دارد. هنگامی‌که متخصصان ما میزان اطلاعات قابل بازیابی از هارد شما را ارزیابی کردند، مسئول پروژه شما، صورت‌حساب برآورد شده را به صورت دقیق و واضح خدمتتان اعلام خواهد کرد که در صورت موافقت شما کار ریکاوری کردن اطلاعات شما استارت خواهد خورد.

 • rahimi

  سلام من هاردم دراثر یه ضربه کوچیک دیگه توکامپیوترم شناسایی نمیشه.احتمال تعمیرو ریکاوری اطلاعاتش هست.شماره وادرسی واسه مراجعه دارین

  • مدیر سایت

   با سلام
   امکان بازیابی اطلاعات میباشد.از طریق قسمت تماس با ما میتونید آدرس و شماره های شرکت داشته باشید و تلفنی مشاوره دریافت نمایید.

فرستادن دیدگاه

ظرفیت غیر واقعی هاردتعمیر هارد - بازیابی اطلاعات