با ایران هارد بیشتر آشنا شوید

مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد،ارائه دهنده ی سرویس­های بازیابی اطلاعات در ایران ،جزء پیشروترین و مجهزترین مراکز ارائه دهنده خدمات بازیابی اطلاعات و یکی از معدود شرکتهایی است که در زمینه ی تحقیق و توسعه بازیابی اطلاعات سرمایه­ گذاری می­کند.

ما در مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد پیشرفته­ ترین تکنولوژی را ارائه کرده­ ایم که با استفاده از آخرین تجهیزات و همراه با بالاترین سطح دانش و تخصص می­توانیم اطلاعات را از هر دستگاه ذخیره ­سازی اطلاعات (هاردهای سوخته و آسیب دیده)بازیابی کنیم. در نتیجه ، همواره سعی بر این داشته ایم که به مشتریان خود بالاترین نرخ موفقیت بازیابی کامل اطلاعات در این حوزه را ارائه دهیم.

سرویس های بازیابی اطلاعات ما:

بازیابی اطلاعات بدون هزینه های جانبی

هزینه بازیابی اطلاعات
هزینه بازیابی اطلاعات

سیاست تضمین بازیابی اطلاعات ما، این اطمینان را می­دهد که اگر به هر دلیل نتوانیم به اطلاعات مورد نیاز مشتری دست یابیم ، هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد و هیچگونه هزینه ی بازیابی وجود نخواهد داشت.

ما در مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد بعد از ارزیابی دستگاه ذخیره­ سازی اطلاعات مشتریان، قیمت و زمان برآورد شده برای بازیابی اطلاعات را اعلام میکنیم. در این ارزیابی ،هزینه ­های بازیابی ، مدت زمان مورد نیاز برای انجام بازیابی و ارائه توضیح درباره علت خرابی را تعیین خواهیم کرد. هزینه­ های بازیابی اطلاعات بسته به نوع دستگاه ذخیره ­سازی و آسیب وارد شده(فیزیکی یا نرم افزاری)  و همچنین مدت زمان و تخصص مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات تعیین می­شود.

وقتی مشتریان با نتایج ارائه شده در ارزیابی موافقت می­کنند مراحل بازیابی اطلاعات شروع میشود و بعد از اتمام کار و نهایی شدن فرایند بازیابی اطلاعات ، به عنوان بخشی از بررسی بازیابی موفق ، لیستی از  فایل­ها به مشتریان ارائه می­شود  که در نتیجه می­توانند اطلاعات خود را چک کرده و موارد مورد نیاز را مشخص کنند. در مرحله بعد داده­ های بازیابی شده را روی هارد و یا هر دستگاه ذخیره­ سازی جایگزین، به صورت ایمن و با خیال راحت به مشتری تحویل می­دهیم.

مراحل بازیابی اطلاعات در ایران هارد

تماس با ما

طرح مشکل و دریافت مشاوره

ارسال مورد خود برای ما

بررسی مورد شما

اعلام هزینه و زمان بازیابی

تایید توسط شما

انجام مراحل بازیابی

تایید و دریافت اطلاعات توسط شما

از اینکه به ما اعتماد میکنید بسیار سپاس گذاریم