بازیابی اطلاعات ماشین های مجازی

ایران هارد بهترین مرکز بازیابی اطلاعات از VMware در ایران

مشاوره جهت تعمیر و ریکاوری

     مشاوره رایگان

ارزیابی سریع و رایگان هارد

ارزیابی هارد 

بازیابی اطلاعات فوری و اورژانسی

بازیابی اطلاعات

تحویل اطلاعات ریکاوری شده

تحویل اطلاعات

بازیابی اطلاعات VMWARE بصورت کاملا حرفه ای

اطلاعات ماشین های مجازی به راحتی از دست نمی رود و اگر از دست رفت به راحتی قابل ریکاوری نیست از این رو توصیه می کنیم اگر شناخت کافی از ماهیت VMware و نحوه کار آن ندارید اقدام به بازیابی نکنید. ممکن است یک کار اشتباه اطلاعات را برای همیشه از بین ببرد.

گروه ایران هارد با داشتن دانش کافی و تخصصی از ساختار ماشین های مجازی و راه اندازی آنها به این سطح از تخصص رسیده که به راحتی ماشین های مجازی شما را ریکاوری کنیم. طی سال ها تلاش و مهندسی معکوس مراحل Disaster Recovery برای ماشین های مجازی را ارائه می دهیم.

برنامه­ نویسان ایران هارد، مجموعه کاملی از ابزارهای نرم ­افزاری مورد استفاده برای تحلیل، تعمیر و بازیابی داده­ ها از ماشین های مجازی را در اختیار دارند. ریکاوری VMware یکی از تخصص های مهندسان با تجربه ما در زمینه بازیابی اطلاعات سرور ها می باشد که با تلاش شبانه روزی و مستمر به دست آمده است. در بعضی موارد اورژانسی، کار بازیابی اطلاعات VMware را در عرض چند ساعت می توانیم انجام دهیم.

از عمده خرابی و مشکلات ماشین های مجازی می توان به از کار افتادن آن ها و یا در دسترس نبودنشان اشاره کرد که این ها خود دلایل زیادی دارند از جمله:

زمانی که شما می خواهید ماشین ها را بدون اینکه سرویس قطع شود، از روی یک سرور قدیمی بروی سرور جدید جابجا کنید، ممکن است VM ها طوری روی سرور قرار بگیرند که از نظر تقسیم بار قطعات تعادل ایجاد نشود.

گاهی اوقات خرابی های سرور فیزیکی باعث آسیب دیدن ماشین های مجازی می شود.

ما در ایران هارد بازیابی اطلاعات را از همه انواع و مدل ­های سرورهای VMware® Server ارائه می دهیم.

  • VMware vSphere
  • VMware Workstation
  • VMware Server
  • VMware ESX

VMware ESXi آخرین ورژن از سری نرم افزارهای VMware می باشد و از ویژگی هایش این است که به صورت مستقیم روی سخت افزار نصب می شود و نیاز به سیستم عامل خاصی ندارد. (Bare metal)

همانطور که می دانید VMware در سیستم های مختلفی ارائه می شود که هر کدام ویژگی خود را دارد. از محبوب ترین و پرکاربرد ترین ماشین های مجازی میتوان به VMware و Hyper-V اشاره کرد.

۰۲۱-۸۸۸۳۶۱۰۶

خونسردیتونو حفظ کنید و با مشاوران ما تماس بگیرید