بازیابی اطلاعات دیتابیس 

ایران هارد ارائه‌دهنده برترین سرویس‌های بازیابی اطلاعات دیتابیس در ایران

مشاوره جهت تعمیر و ریکاوری

     مشاوره رایگان

ارزیابی سریع و رایگان هارد

ارزیابی هارد 

بازیابی اطلاعات فوری و اورژانسی

بازیابی اطلاعات

تحویل اطلاعات ریکاوری شده

تحویل اطلاعات

بازیابی اطلاعات SQL SERVER

در هر مورد از بازیابی اطلاعات Server SQL ، ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت میگیره. این بررسی مشخص میکنه که آیا مورد شما قابل ریکاوری هست یا خیر. نتیجه ارزیابی اعم از هزینه، مدت زمان ریکاوری، چه مواردی قابل ریکاوری است، به مشتری اعلام و بسته به تصمیم مشتری بازیابی اطلاعات را انجام می­‌دهیم.

اولین مرحله همیشه تحلیل دستگاه ذخیره­ سازی یا فایل، برای مشخص کردن دلیل بوجود آمدن ایراد و میزان آسیب است. در بسیاری موارد، خطای دستگاه ذخیره سازی (RAID یا Hard Drive) باعث خرابی پایگاه داده SQL می‌شود. بنابراین، در صورت امکان توصیه میشه که برای ارزیابی، دستگاه ذخیره­ سازی فیزیکی که پایگاه داده SQL روی آن ذخیره شده را برای ما بفرستید، برای اینکه می‌خواهیم به نتایج بازیابی بهتری دست یابیم. هر مورد از ریکاوری دیتابیس، منحصر به فرد و متفاوت با موارد مشابه می‌باشد. 

توصیه می‌کنیم اگر برای دیتابیس‌تان مشکلی پیش آمد، اعم از برقرار نشدن ارتباط با پایگاه داده، ارور در جداول،Attach نشدن فایل، Restoreنشدن دیتابیس و… با نرم‌افزار‌هایی که شناخت کافی از نحوه کارکرد آن ندارید و نقاط قوت و ضعفش را نمی‌شناسید اقدام به بازسازی دیتابیس نکنید.

مشکلات عمده در از دست دادن اطلاعات SQL Server:

۱- فایل‌های دیتابیس (MDF) دارای خطا (خراب)
۲- فایل‌های دیتابیس (LDF) دارای خطا (خراب)
۳- اطلاعات حذف شده یا کاهش یافته ، شامل (جداول،ردیف،سوابق و…)
۴- خطای I/O در SQL Server
۵- دیتابیس داده‌های SQL در حالت مشکوک به خرابی
۶- فایل پشتیبان SQL  دارای خطا باشد

ریکاوری انواع بانک‌های اطلاعاتی

گروه ایران هارد با داشتن شناخت کافی از انواع دیتابیس‌ها مخصوصا SQL Server  و Oracel می‌تواند کمک شایانی در مواقع بحرانی که برای شما پیش آمده بکند. بازیابی اطلاعات دیتابیس، ریکاوری اطلاعات SQL و برگرداندن دیتابیس پاک شده از جمله تخصص‌های ماست که به کاربران گرامی ارائه می‌دهیم.

  • ریکاوری داده های MSSQL SERVER
  • ریکاوری داده های EXCHANGE SERVER
  • بازیابی اطلاعات SHARE POINT
  • بازیابی اطلاعات تمامی برنامه های OFFICE

۰۲۱-۸۸۸۳۶۱۰۶

خونسردی خود را حفظ کنید و با مشاوران ما تماس بگیرید