ایران هارد

ارائه دهنده برترین سرویس های بازیابی اطلاعات دیتابیس در ایران

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات دیتابیس | DATABASE RECOVERY

امروزه از دست رفتن اطلاعات در ادارات و شرکت ها و حتی سیستم های خانگی می تواند خسارات مالی فراوانی داشته باشد. با این حال از بین رفتن اطلاعات و از دست دادن آنها امری اجتناب ناپذیر و ویرانگر می باشد. که معمولا شرکت ها و افراد با آن روبرو می باشند. در تمامی شرکت های کوچک و بزرگ از نرم افزارهایی استفاده می شود که احتیاج به بکاپ گیری دارند و اکثر این نرم افزار ها تحت بانکهای اطلاعاتی قابل اجرا می باشند.

نرم افزار هایی از قبیل : مالی و حسابداری ، حضور و غیاب ، بیمه و… که بیشترین کاربرد را نزد شرکت ها و ادارات دارند و داشتن نسخه پشتیبان از آنها بسیار ضروری و حیاتی می باشد.

گروه ایران هارد با داشتن مهارت و امکانات روز دنیا  در زمینه بازیابی اطلاعات دیتابیس و دراختیار داشتن متخصصین مجرب ، خدماتی را بوجود آورده تا در صورت بروز چنین مشکلاتی به کمک شما کاربران محترم بیاید.

بازیابی اطلاعات SQL Server

 

هر مورد از ریکاوری دیتابیس ، منحصر به فرد و متفاوت با موارد مشابه می باشد. در هر مورد از بازیابی اطلاعات Server SQL ، ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت می گیرد. این بررسی مشخص می کند که آیا مورد شما قابل ریکاوری می باشد یا خیر. در نتایج ارزیابی به مشتری اعلام می شود که چه چیزهایی را می­ توان ریکاوری کرد ، این کار چقدر زمان می­ برد و هزینه آن چقدر است. بسته به تصمیم مشتری بازیابی را انجام می­ دهیم.

اولین مرحله همیشه تحلیل دستگاه ذخیره­ سازی یا فایل برای مشخص کردن دلیل بوجود آمدن ایراد و میزان آسیب است. در بسیاری موارد، خطای دستگاه ذخیره سازی (RAID یا Hard Drive) باعث خرابی پایگاه داده SQL می شود. بنابراین، در صورت امکان  توصیه می­ شود که برای ارزیابی، دستگاه ذخیره­ سازی فیزیکی که پایگاه داده SQL روی آن ذخیره شده را برای ما بفرستید، برای اینکه می خواهیم به نتایج بازیابی بهتری دست یابیم. 

گروه ایران هارد با داشتن شناخت کافی از انواع دیتابیس ها مخصوصا SQL Server  و Oracel می تواند کمک شایانی در مواقع بحرانی که برای شما پیش آمده بکند.بازیابی اطلاعات دیتابیس و ریکاوری اطلاعاتSQL  جمله تخصص های ماست که به کاربران گرامی ارائه می دهیم.

توصیه می کنیم اگر برای دیتابیس تان مشکل پیش آمد اعم از برقرار نشدن ارتباط با پایگاه داده،ارور در جداول،Attach نشدن فایل،Restoreنشدن دیتابیس و… با نرم افزار هایی که شناخت کافی از نحوه کارکرد آن ندارید و نقاط قوت و ضعفش را نمی شناسید اقدام به بازسازی دیتابیس نکنید.

در بسیاری از موارد ، خطا در مدیا و سیستم ها (هارد دیسک ها و یا خطاهای RAID) باعث می شود دیتابیس حاوی اطلاعات SQLServer آسیب ببیند. بنابراین در صورت امکان توصیه می شود که دستگاه های ذخیره سازی خود را که  حاوی دیتابیس های SQL است ، برای ما ارسال نمایید .

مشکلات عمده در از دست دادن اطلاعات SQL Server:

۱- فایل های دیتابیس (MDF) دارای خطا (خراب)
۲- فایل های دیتابیس (LDF) دارای خطا (خراب)
۳- اطلاعات حذف شده یا کاهش یافته ، شامل (جداول،ردیف،سوابق و…)
۴- خطای I/O در SQL Server
۵- دیتابیس داده های SQL در حالت مشکوک به خرابی
۶- فایل پشتیبان SQL  دارای خطا باشد.

ریکاوری و بازیابی اطلاعات اصلی ترین بانک های اطلاعاتی از قبیل:

۱- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های SHARE POINT
۲- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های تمامی برنامه های OFFICE
۳- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های MSSQL SERVER
۴- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های EXCHANGE SERVER

SQL-recovery

مشکلات دیتابیس:

از عمده مشکلاتی که ممکن است برای دیتابیس بوجود آید ارتباط برقرار نشدن بین نرم افزار مربوطه و پایگاه داده می باشد که این خود دارای چندین دلیل است.

به دلیل اینکه دیتابیس ها بر پایه سیستم عامل فعال می شوند و از آنجا که هر مشکلی که برای سیستم کامپیوتر شما ، هارد تان و یا سرورتان پیش آید میتواند تاثیر مستقیم بر دیتابیس داده باشد بنابراین می تواند در معرض تهدید زیادی از لحاظ خرابی دیتا داشته باشد.

امروزه از دست رفتن اطلاعات در ادارات و شرکت ها و حتی سیستم های خانگی می تواند خسارات مالی فراوانی داشته باشد، با این حال از بین رفتن اطلاعات و از دست دادن آنها امری اجتناب ناپذیر و ویرانگر می باشد که معمولا شرکت ها و افراد با آن روبرو می باشند.

از این رو توصیه میکنیم که برای بکاپ گیری از دیتابیس خود که نقطه حیاتی برخی از سازمان ها می باشند حتما راهکار داشته باشید.(پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار های Veeam و Acronis میباشد که در صورت نیاز می توانید از متخصصان امنیت اطلاعات ما راهنمایی بگیرید(

جهت دریافت هرگونه مشاوره رایگان درباره مشکل دیتابیس خود با تماس بگیرید.

بازیابی اطلاعات دیتابیس
5 (100%) 4 votes