بازیابی اطلاعات سرور با استاندارد جهانی در ایران و خاورمیانه

اهمیتی ندارد که سرور دچار مشکل فیزیکی شده یا ساختار RAID آسیب دیده و به هر دلیلی به اطلاعات دسترسی ندارید

ما اینجایم تا شما را راهنمایی و کمک کنیم

مشاوره جهت تعمیر و ریکاوری

     مشاوره رایگان

ارزیابی سریع و رایگان هارد

بررسی و ارزیابی 

بازیابی اطلاعات فوری و اورژانسی

بازیابی اطلاعات

تحویل اطلاعات ریکاوری شده

تحویل اطلاعات

اولین کاری که بعد از خرابی سرور باید بکنم 

خاموشش کنید!!! در غیر این صورت ممکنه داده‌‌ها یا فایل‌های مهم شما ناخواسته آسیب ببینند. وقتی خاموشش کنید اطلاعات در حالت اصلی خود باقی میمونه که با این کار در زمان و هزینه پروسه بازیابی اطلاعات سرور صرفه‌جویی می‌کنید. هرگز تنظیمات سرور را تغییر ندهید چون ممکن است باعث بازنویسی(overwite) داده‌ها شود. در فرآیند بازیابی اطلاعات سرور آخرین داده‌های ذخیره شده بر روی سرور ریکاوری می‌شوند.

در مواقع بحرانی که اطلاعات مهم از بین میره مثل: خطا در ذخیره پشتیبان‌گیری یا مشکلات دیگری که سرور اجازه دسترسی به اطلاعات را نمی‌دهد، ایران هارد انتخاب بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌ها است. در ایران هارد روزی سپری نخواهد شد، مگر اینکه اطلاعات مهم یک یا چند سازمان ریکاوری شود. همچنین تجربه ما در بازیابی اطلاعات انواع سرورهای مجازی، دیتابیس‌های SQL  یا هر نوع خطا در سرورهای اطلاعاتی کمک حال مشتریان می‌باشد.

چقدر طول میکشه اطلاعات سرور ریکاوری بشه ؟

از آنجایی که هر مورد برای بازیابی اطلاعات به ایران هارد مراجعه می‌کنند، متفاوت است و مقدار مختلفی از ابزار و زمان به خودش اختصاص می‌دهد. ابتدا باید مشکل پیش آمده برای سرور را عمیقا بررسی کنیم، که این پروسه بین ۳ تا ۵ ساعت زمان نیاز دارد و فرآیند ریکاوری سرور شما ممکن است بین ۲ تا ۱۵ روز کاری طول بکشد.

خدمات بازیابی اطلاعات سریعی که ما برای ریکاوری سرور ارائه می‌کنیم به سازمان‌ها اجازه می‌دهد پس از، از دست دادن اطلاعات، سرورهایشان را دوباره راه‌اندازی کرده و به سرعت روی پای خود بایستند.

بازیابی اطلاعات سرور از آسیب‌های لاجیکالی و فیزیکالی 

  • ریکاوری سرور  با هر نوع کاربری (فایل سرور ، ایمیل سرور ، دیتابیس)
  • ریکاوری سرور با هر نوع سیستم فایلی (FAT ، NTFS ، EXT ، HFS ، Linux )
  • ریکاوری سرور از هر مدل و برندی (HP – DELL – SuperMicro – Appel X)

۰۲۱-۸۸۸۳۶۱۰۶

خونسردی خود را حفظ کنید و با مشاوران ما تماس بگیرید