ایران هارد مجهز ترین مرکز بازیابی اطلاعات سرور در ایران و خاورمیانه

    ۱۰۰% بازیابی کامل اطلاعات برای انواع سرور و RAIDسرور

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات سرور | بازیابی اطلاعات Raid سرورهای HP و…

بازیابی اطلاعات سرور

به طور حتم در همه ی سازمان ها و شرکت ها تعداد زیادی کامپیوتر وجود دارد که توسط کاربران مورد استفاده قرار میگیرد و همه این کامپیوترها تحت شبکه به یک یا چند سرور ( سوپر کامپیوتر ) وصل هستند .

همانطور که میدانید سرورها امکانات و منابع زیادی را در اختیار مهندسان شبکه و کاربران مجموعه قرار میدهند ، اما بهتره بدانید که آنها همیشه در معرض خطر قرار دارند و هر لحظه ممکن است دچار مشکل بشوند و اطلاعات موجود را به خطر بیاندازند ، مطمئناً این اتفاقات اجتناب ناپذیر هستند.

 گروه ایران هارد ، با داشتن تخصص کافی در مورد شناخت انواع سرورهای فیزیکی و مجازی بهترین راهکارها را جهت بازیابی اطلاعات از سرورها بکار می گیرد.

  • بازیابی اطلاعات سرورها از آسیب های لاجیکالی و فیزیکالی (نرم افزاری – مکانیکی) به دلیل خرابی ها یا خطاهای انسانی که ما توانایی انجام آنها را داریم :

  • بازیابی اطلاعات سرور  با هر نوع کاربری (فایل سرور ، ایمیل سرور ، دیتابیس)
  • بازیابی اطلاعات سرورهای NAS-SAN
  • بازیابی اطلاعات RAIDسرور 
  • بازیابی اطلاعات سرور با هر نوع سیستم فایلی (FAT ، NTFS ، EXT ، HFS ، Linux / Unix file system)
  • بازیابی اطلاعات سرور های مجازی (VMware)
  • بازیابی اطلاعات سرور از هر مدل و برندی (HP – DELL – SuperMicro – Appel X)
بازیابی اطلاعات سرور hp

بازیابی اطلاعات سرور شما همین الان باید حل شود!

نگران نباشد ! اصلا مهم نیست که چه اتفاقی برای سرور شما افتاده است. اگر سرور شما مشکل فیزیکی پیدا کرده یا ساختار RAID دچار مشکل شده و یا حتی اطلاعات سرور  به هر دلیلی خراب و غیر قابل استفاده شده باشند ، مهندسان و ما در ایران هارد به شما کمک خواهند کرد .

در هر مورد از بازیابی اطلاعات سرور  ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی دقیق  و کلی صورت می گیرد تا مشکل پیدا شود.

در ۹۰ درصد سرورها از هاردهای  SAS (سَس)  استفاده می شود. هاردهای SAS به دلیل سرعت بالا از محبوبیت خوبی برخوردار هستند. اما به همین دلیل بخاطر سرعت بالا و ایجاد گرمای زیاد، دارای سطح استهلاک شدیدی می باشند که معمولا دچار بدسکتور و Crash میشوند که به همین دلیل برای سرورها مشکل ایجاد می کنند. (حتما به طور منظم بکاپ تهیه کنید)

بازیابی اطلاعات سرور شما با بهترین نتیجه باید همراه باشد .

زمانی که به هر دلیل اطلاعات سرور با خطر نابودی روبرو میشود و باعث ناراحتی شما میگردد ، فقط یک چیز مهم است ! و آن اینکه اطلاعات خود را با سرعت هر چه تمام تر ریکاوری و دریافت کنید . به همین دلیل است که ایران هارد پروسه ی ریکاوری را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد.(۷/۲۴)

اینکه آیا شما یک سرور اچ پی ، دل ، سوپرمایکرو و یا حتی  NAS , SAN , DAS و  هر نوع از سرور را که دارید برای ما مهم نیست ، ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم.

ریکاوری سرور
مشاوران ما هم اکنون اماده خدمت به شما هستند
بازیابی اطلاعات سرور
5 (100%) 8 votes