بازیابی اطلاعات ماشین‌های مجازی

ایران هارد بهترین مرکز بازیابی اطلاعات از VMware در ایران

مشاوره جهت تعمیر و ریکاوری

     مشاوره رایگان

ارزیابی سریع و رایگان هارد

ارزیابی هارد 

بازیابی اطلاعات فوری و اورژانسی

بازیابی اطلاعات

تحویل اطلاعات ریکاوری شده

تحویل اطلاعات

بازیابی اطلاعات VMWARE بصورت کاملا حرفه‌ای

اطلاعات ماشین‌های مجازی به راحتی از دست نمی‌رود و اگر از دست رفت به راحتی قابل ریکاوری نیست. از این رو توصیه می‌کنیم اگر شناخت کافی از ماهیت VMware و نحوه کار آن ندارید اقدام به بازیابی نکنید. ممکن است با یک کار اشتباه اطلاعات را برای همیشه از بین ببرد.

گروه ایران هارد با داشتن دانش کافی و تخصصی از ساختار ماشین‌های مجازی و راه‌اندازی آن‌ها به این سطح از تخصص رسیده که به راحتی ماشین‌های مجازی شما را ریکاوری کنیم. طی سال‌ها تلاش و مهندسی معکوس مراحل Disaster Recovery برای ماشین‌های مجازی را ارائه می‌دهیم.

ریکاوری VMware یکی از تخصص‌های مهندسان با تجربه ما در زمینه بازیابی اطلاعات سرورها می‌باشد که با تلاش شبانه‌روزی و مستمر به دست آمده است. برنامه­‌نویسان ایران‌هارد، مجموعه کاملی از ابزارهای نرم‌­افزاری مورد استفاده برای تحلیل، تعمیر و بازیابی اطلاعات از ماشین‌های مجازی را در اختیار دارند. در بعضی موارد اورژانسی، کار بازیابی اطلاعات VMware را در عرض چند ساعت می‌توانیم انجام دهیم.

از عمده خرابی و مشکلات ماشین‌های مجازی می‌توان به از کار افتادن آن‌ها و یا در دسترس نبودنشان اشاره کرد که این‌ها خود دلایل زیادی دارند از جمله:

زمانی که شما می‌خواهید ماشین‌ها را بدون اینکه سرویس قطع شود، از روی یک سرور قدیمی به روی سرور جدید جابجا کنید، ممکن است VM‌ها طوری روی سرور قرار بگیرند که از نظر تقسیم بار قطعات، تعادل ایجاد نشود.

گاهی اوقات خرابی‌های سرور فیزیکی باعث آسیب دیدن ماشین‌های مجازی می‌شود.

ما در ایران هارد بازیابی اطلاعات را از همه انواع و مدل‌های سرورهای VMware® Server ارائه می‌دهیم.

  • VMware vSphere
  • VMware Workstation
  • VMware Server
  • VMware ESX

VMware ESXi آخرین ورژن از سری نرم‌افزارهای VMware می‌باشد و از ویژگی‌هایش این است که به صورت مستقیم روی سخت افزار نصب می‌شود و نیاز به سیستم عامل خاصی ندارد. (Bare metal)

همانطور که می‌دانید VMware در سیستم‌های مختلفی ارائه می‌شود که هر کدام ویژگی خود را دارد. از محبوب‌ترین و پرکاربرد‌ترین ماشین‌های مجازی می‌توان به VMware و Hyper-V اشاره کرد.

۰۲۱-۸۸۸۳۶۱۰۶

خونسردی خود را حفظ کنید و با مشاوران ما تماس بگیرید