در ایران هارد ایمیل های از دست رفته تان را بازیابی می کنیم

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات ایمیل

بازیابی اطلاعات ایمیل ، گروه ایران هارد تمام نسخه های Exchange مایکروسافت را پشتیبانی می نماید ، در این مرحله همواره قدم اول اینست که تمام دستگاه های ذخیره سازی راتجزیه و تحلیل نماییم و  همچنین میزان آسیب و ماهیت آسیب وارده بر سیستم را شناسایی کنیم.

در بسیاری از موارد، خطا در مدیا و سیستم ها (هارد دیسک ها و یا خطاهای RAID) باعث می شود ،  دیتابیس حاوی اطلاعات Exchange Server آسیب ببیند. بنابراین در صورت امکان توصیه می شود که دستگاه های ذخیره سازی خود را که حاوی دیتابیس های Exchange  می باشند ، برای ما ارسال نمایید.

هر کدام از فعالیت های مربوط به بازیابی اطلاعات منحصر به فرد است وبا توجه به نسخه های متفاوت و تنوع دستگاه ها ماهیت مشکلات و حجم آن ها نیز فرق می کند.

گزارش های مختلف گویای این هستند که بطور متوسط کارکنان یک شرکت یا اداره ۲۵ الی ۵۰ درصد از وقت خود را صرف پست الکترونیک و یا کار های مربوط به ایمیل می کنند. در سطح شخصی، کاربران از اکانت های ایمیل برای ارسال نامه های دوستانه ، سفرهای مهم کاری و اسناد بانکی استفاده می کنند. با این سطح اتکا به ایمیل یا پست الکترونیک، تعجبی ندارد که کاربران هنگام از دست دادن و یا حذف کردن تصادفی ایمیل ها نگران باشند. وقتی این اتفاق می افتد، بسته به نوعی که آنها را از دست داده اید گزینه هایی برای بازیابی اطلاعات ایمیل در اختیار شماست.

جهت دریافت هرگونه مشاوره رایگان درباره از دست دادن اطلاعات ایمیل خود 
بازیابی اطلاعات ایمیل
5 (100%) 1 vote