بهترین مرکز خدمات بازیابی اطلاعات دیتابیس در ایران

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات دیتابیس | DATABASE RECOVERY

امروزه از دست رفتن اطلاعات در ادارات و شرکت ها و حتی سیستم های خانگی می تواند خسارات مالی فراوانی داشته باشد. با این حال از بین رفتن اطلاعات و از دست دادن آنها امری اجتناب ناپذیر و ویرانگر می باشد. که معمولا شرکت ها و افراد با آن روبرو می باشند. در تمامی شرکت های کوچک و بزرگ از نرم افزارهایی استفاده می شود که احتیاج به بکاپ گیری دارند و اکثر این نرم افزار ها تحت بانکهای اطلاعاتی قابل اجرا می باشند.

نرم افزار هایی از قبیل : مالی و حسابداری ، حضور و غیاب ، بیمه و… که بیشترین کاربرد را نزد شرکت ها و ادارات دارند و داشتن نسخه پشتیبان از آنها بسیار ضروری و حیاتی می باشد.

گروه ایران هارد با داشتن مهارت و امکانات روز دنیا  در زمینه بازیابی اطلاعات دیتابیس و دراختیار داشتن متخصصین مجرب ، خدماتی را بوجود آورده تا در صورت بروز چنین مشکلاتی به کمک شما کاربران محترم بیاید.

مشکلات عمده در از دست دادن اطلاعات SQL Server:

۱- فایل های دیتابیس (MDF) دارای خطا (خراب)
۲- فایل های دیتابیس (LDF) دارای خطا (خراب)
۳- اطلاعات حذف شده یا کاهش یافته ، شامل (جداول،ردیف،سوابق و…)
۴- خطای I/O در SQL Server
۵- دیتابیس داده های SQL در حالت مشکوک به خرابی
۶- فایل پشتیبان SQL  دارای خطا باشد.

ریکاوری و بازیابی اطلاعات اصلی ترین بانک های اطلاعاتی از قبیل:

۱- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های SHARE POINT
۲- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های تمامی برنامه های OFFICE
۳- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های MSSQL SERVER
۴- ریکاوری و بازیابی اطلاعات داده های EXCHANGE SERVER

دیتابیس چیست؟ 

به زبان ساده دیتابیس DataBase یا همان پایگاه داده به مجموعه از اطلاعات که تحت یک زبان و سیستم مدیریت پایگاه داده رکورد و نوشته می شوند گفته می شود که در سال ۱۹۶۰ برای کاهش مشکلات در تولید و نگهداری اطلاعات ایجاد شد. البته از واژه پایگاه داده در جاهای مختلف نام برده می شود و کاربردهای متفاوتی برایش قائل می شوند.

پرکاربرد ترین و معروف ترین پایگاه داده SQL Server است که متعلق به کمپانی مایکروسافت Microsoft می باشد. البته این پایگاه داده ابتدا توسط شرکت Sybase SQL Server طراحی و ارائه شد که بعدا توسط شرکت مایکروسافت جهت گسترش و رقابت خریداری شد. SQL مخفف Structerd Query Language می باشد و یکی از محبوبترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی می باشد.

SQL-recovery

مشکلات دیتابیس:

از عمده مشکلاتی که ممکن است برای دیتابیس بوجود آید ارتباط برقرار نشدن بین نرم افزار مربوطه و پایگاه داده می باشد که این خود دارای چندین دلیل است.

به دلیل اینکه دیتابیس ها بر پایه سیستم عامل فعال می شوند و از آنجا که هر مشکلی که برای سیستم کامپیوتر شما ، هارد تان و یا سرورتان پیش آید میتواند تاثیر مستقیم بر دیتابیس داده باشد بنابراین می تواند در معرض تهدید زیادی از لحاظ خرابی دیتا داشته باشد.

امروزه از دست رفتن اطلاعات در ادارات و شرکت ها و حتی سیستم های خانگی می تواند خسارات مالی فراوانی داشته باشد، با این حال از بین رفتن اطلاعات و از دست دادن آنها امری اجتناب ناپذیر و ویرانگر می باشد که معمولا شرکت ها و افراد با آن روبرو می باشند.

از این رو توصیه میکنیم که برای بکاپ گیری از دیتابیس خود که نقطه حیاتی برخی از سازمان ها می باشند حتما راهکار داشته باشید.(پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار های Veeam و Acronis میباشد که در صورت نیاز می توانید از متخصصان امنیت اطلاعات ما راهنمایی بگیرید(

جهت دریافت هرگونه مشاوره رایگان درباره مشکل دیتابیس خود با تماس بگیرید.

بازیابی اطلاعات دیتابیس
5 (100%) 1 vote