ایران هارد

 

ارائه دهنده برترین سرویس های بازیابی اطلاعات SQL  Server در ایران

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات SQL Server

هر مورد از ریکاوری دیتابیس ، منحصر به فرد و متفاوت با موارد مشابه می باشد. در هر مورد از بازیابی اطلاعات Server SQL ، ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت می گیرد. این بررسی مشخص می کند که آیا مورد شما قابل ریکاوری می باشد یا خیر. در نتایج ارزیابی به مشتری اعلام می شود که چه چیزهایی را می­ توان ریکاوری کرد ، این کار چقدر زمان می­ برد و هزینه آن چقدر است. بسته به تصمیم مشتری بازیابی را انجام می­ دهیم.

اولین مرحله همیشه تحلیل دستگاه ذخیره­ سازی یا فایل برای مشخص کردن دلیل بوجود آمدن ایراد و میزان آسیب است. در بسیاری موارد، خطای دستگاه ذخیره سازی (RAID یا Hard Drive) باعث خرابی پایگاه داده SQL می شود. بنابراین، در صورت امکان  توصیه می­ شود که برای ارزیابی، دستگاه ذخیره­ سازی فیزیکی که پایگاه داده SQL روی آن ذخیره شده را برای ما بفرستید، برای اینکه می خواهیم به نتایج بازیابی بهتری دست یابیم. 

SQL SERVER RECOVERY

گروه ایران هارد با داشتن شناخت کافی از انواع دیتابیس ها مخصوصا SQL Server  و Oracel می تواند کمک شایانی در مواقع بحرانی که برای شما پیش آمده بکند.بازیابی اطلاعات دیتابیس و ریکاوری اطلاعاتSQL  جمله تخصص های ماست که به کاربران گرامی ارائه می دهیم.

توصیه می کنیم اگر برای دیتابیس تان مشکل پیش آمد اعم از برقرار نشدن ارتباط با پایگاه داده،ارور در جداول،Attach نشدن فایل،Restoreنشدن دیتابیس و… با نرم افزار هایی که شناخت کافی از نحوه کارکرد آن ندارید و نقاط قوت و ضعفش را نمی شناسید اقدام به بازسازی دیتابیس نکنید.

در بسیاری از موارد ، خطا در مدیا و سیستم ها (هارد دیسک ها و یا خطاهای RAID) باعث می شود دیتابیس حاوی اطلاعات SQLServer آسیب ببیند. بنابراین در صورت امکان توصیه می شود که دستگاه های ذخیره سازی خود را که  حاوی دیتابیس های SQL است ، برای ما ارسال نمایید .

جهت دریافت هرگونه مشاوره رایگان درباره مشکل و یا بازیابی اطلاعات SQL Server و اوراکل خود با تماس بگیرید.

بازیابی اطلاعات SQL Server
5 (100%) 1 vote