بازیابی اطلاعات سرور های فیزیکی خود را به ایران هارد بسپارید

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات سرورهای فیزیکی

گروه ایران هارد ، با داشتن شناخت کافی در مورد انواع RAID بهترین پیشنهادات و راهکارها را جهت بازیابی اطلاعات از انواع RAID در اختیار کاربران قرار می دهد.

۱- بازیابی اطلاعات از آسیب های فیزیکی و منطقی با توجه به نوع آنها ; مکانیکی ، الکتریکی ، نرم افزاری و یا خطاهای انسانی و …

۲- انواع بانک سرورها (فایل سروردیتابیس سرورایمیل سرور)

۳- انواع Raid سرورها (SNAP،NAS،SAN)

۴- انواع مدل های سرور (HP-DELL-SuperMicro-Appel X)

برای هر مورد بازیابی ابتدا یک گزارش از نوع آسیب وارده بر دستگاه وهزینه تقریبی بازیابی آن به مشتریان ارائه داده می شود.

تشخیص اولیه نوع آسیب تعیین می کند که آیا تجهیزات آزمایشگاهی ما قادر به تعمیر و بازیابی دستگاه های آسیب دیده هستند یا خیر….

در صورت داشتن تمام شرایط بازیابی اطلاعات ،اولویت ،ریکاوری آنها می باشد ، به طوریکه ماهیت و وضعیت داده های قابل بازیابی را براحتی در دسترس مشتریان بگذارد.

بازیابی اطلاعات با استفاده از تصویر خام ، با بررسی بخش های سطح پایین داده ها و رفع اشکالات ساختار سیستم های داخلی فایل های مورد نظر صورت میگیرد.

کارشناسان ایران هارد ، یک مجموعه کامل از ابزارهای نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل ،تعمیرو بازیابی اطلاعات از تمام سیستم عامل ها را ایجاد کرده اند.

قبل از عملیات نهائی بازیابی، لیستی از دیتای قابل بازیابی در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا مشتریان اجازه بازیابی اطلاعات را به گروه ایران هارد بدهند.

این مجموعه مفتخر است  که با دارا بودن جدید ترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین با داشتن کادری مجرب و پیروی از استاندارد های روز جهانی خدمات ارزشمندی را به هموطنان عزیز ارایه نماید.

امروزه در اکثر شرکت های خصوصی و سازمان های دولتی که بیش از ۵ کاربر دارند از سرورهای تجاری جهت بالا بردن راندمان کار و نگهداری امن تر اطلاعات استفاده می کنند.

سرورها معمولا در سه خانواده Rackmount ، Tower و Blade تولید و مصرف میشوند که بنا به تشخیص یک متخصص شبکه و نیاز مجموعه تهیه می شوند، که پرکاربرد ترین این خانواده ها Rackmount و سپس Tower می باشد که بعدا مفصل برای شما درباره خصوصیات این خانواده ها توضیح خواهیم داد.

برندهای بسیار زیادی به تولید سرورهای تجاری مشغول هستند که معروفترین آنها عبارتند از : سرورهای Apple , Buffalo , Asus , Dell , Super Micro , IBM , Intel و HP … که معروفترین و محبوترین اینها سرور HP می باشد.

به طور واضح و تخصصی در سرور ها از ساختار RAID جهت پیکربندی و بهره برداری استفاده می شود.

سرورها  همانطور که کارایی و خصوصیات مهمی دارند و ضروری اند به همان میزان هم در معرض خطر می باشند زیرا که از استحلاک بالایی برخوردار بوده و از همین رو یک ادمین باهوش و موفق همیشه به فکر بکاپ گیری است.

بیشترین استحلاک سرورها به روی هاردهای (SAS HARD) آن می باشد، جایی که مهم ترین و حیاتی ترین اطلاعات شما نگهداری می شود. از این رو به شما توصیه میکنیم برای بکاپ گیری، پلن و راهکار داشته باشید.

اگر تا امروز هیچ راهکار و ایده ای برای بکاپ گیری از اطلاعات سرور خود ندارید می توانید از متخصصان امنیت اطلاعات ما مشاوره بگیرید. ما با بسیاری از سازمان های دولتی جهت ارائه راهکارهای بکاپ گیری و امنیت اطلاعات همکاری داریم.گروه ما تشکیل شده از بهترین مهندسان مسلط به امنیت شبکه و اطلاعات، متخصصان مجازی سازی و متخصصان بازیابی اطلاعات می باشد. هیچ کجا نمی توانید چنین تیم پویا و با تجربه ای را جهت بازیابی اطلاعات خود در کنار هم پیدا کنید.

جهت دریافت مشاوره بازیابی اطلاعات سرور های فیزیکی همین حالا  با مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد تماس بگیرید.

بازیابی اطلاعات سرورهای فیزیکی
5 (100%) 1 vote