بازیابی اطلاعات سرور Hyper-V

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات Microsoft Hyper-V VHD/VHDX

بازیابی اطلاعات سرور Hyper-V

بازیابی اطلاعات از ماشین های مجازی (Microsoft Hyper-V (HD/VHDX یکی از تخصص ­های مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد است. برای این کار ما در لابراتوار ایران هارد ساختار ماشین های مجازی را مهندسی کرده و داده­­ های قابل استفاده را از  Image دیسک ها استخراج می ­کنیم.

ویژگی ها و امکانات خاص Hyper-V در ویندوز سرور ۲۰۱۲

مایکروسافت همزمان با انتشار سیستم‌عامل سرور ویندوز ۲۰۱۲، پلتفرم مجازی‌سازی Hyper-V خود را نیز بروزرسانی کرد. این نرم‌افزار که نسل سوم آن عرضه شده است، رایگان بوده و به دو صورت نصب می‌شود یا همراه با ویندوز سرور ۲۰۱۲ یا در قالب یک بسته  قابل نصب جداگانه.

Hyper-V شامل ویژگی‌ها و امکاناتی است که شما باید پیش از این برای به‌دست آوردن و استفاده از آن‌ها هزینه پرداخت می‌کردید. در حقیقت مایکروسافت Hyper-V را به عنوان یک امتیاز ویژه به کاربران سیستم‌عامل سرور خود هدیه می‌دهد تا آن‌ها را به استفاده از این سیستم‌عامل ترغیب کند. حتی Hyper-V امکاناتی را به همراه دارد که توسط دیگر ابزارهای Hypervisor به هیچ عنوان قابل دسترسی نیستند (مانند مهاجرت از یک سرور به سرور دیگر بدون نیاز به اشتراک‌گذاری و تبادل اطلاعات میان این دو سرور).

Hyper-V از ویژگی‌های دسترسی بالا و تداومی (Resiliency) میزبان‌ها نظیر همانند‌سازی (Replication) یک سرور به صورت خارجی به خوبی پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌تواند برخی از کارها و عملیات‌ها را بسیار بهتر و کامل‌تر از سکوهای مجازی‌سازی VMware و Citrix فارغ از سیستم‌عامل (ویندوز دسکتاپ، لینوکس، ویندوز سرور و…) انجام دهد. به این مزایا، رایگان بودن این ابزار را نیز اضافه کنید.

Hyper-V بخشی از مجوز ویندوز سرور ۲۰۱۲ است و می‌تواند روی یک سخت‌افزار مشخص، انواع ماشین‌های مجازی مبتنی بر سیستم‌عامل‌های دیگر را میزبانی کرده و با استفاده از یک محیط یکپارچه در ویندوز سرور ۲۰۱۲، یک مدیریت سراسری و مرتب را برای سخت‌افزار و ماشین‌های مجازی تعریف شده فراهم کند.

بازیابی اطلاعات سرورهای Hyper-V | بازیابی اطلاعات Hyper-V | بازیابی اطلاعات ماشین های مجازی | بازیابی اطلاعات سرورهای مجازی

مشکلات متداول در بازیابی سرور های Hyper-V

  1. خرابی فایل­ های VHD ، VHDX ، AVHD یا SnapShot
  2. برنامه ­هایی که نمی­ توانند داده­ ها را اجرا یا بارگذاری کنند.
  3. داده­ های خراب شده VHD/VHDX به دلیل خرابی RAID یا ویروس.
  4. Crashهای هارد دیسک باعث خراب شدن فایل VHD/VHDXمی­ شوند.
  5. آسیب هایی که در اثر ضربه، نوسان برق یا گرمای زیاد بوجود می آید.
  6. فرمت کردن تصادفی پارتیشن­ ها و اطلاعات.
  7. پاک شدن تصادفی فایل­ ها یا Volumeهای VHD/VHDX

در هر مورد از بازیابی اطلاعات سرور Hyper-V ابتدا به صورت کاملاً رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت می گیرد. این بررسی مشخص میکند که آیا مورد شما قابل بازیابی می باشد یا خیر. اگر اینگونه بود، اولویت اول ایجاد یک image از اطلاعات ماشین مجازی به روی بانک های اطلاعاتی ایران هارد است که در نتیجه، یک بررسی کلی می­تواند سطح دسترسی و ریکاوری اطلاعات را تعیین کند.

برنامه ­نویسان ایران هارد، مجموعه کاملی از ابزارهای نرم­ افزاری مورد استفاده برای تحلیل ، تعمیر و بازیابی داده­ ها از ماشین های مجازی را در اختیار دارند.

وقتی بازیابی به صورت موفق اجرا شد، لیست­ فایل های ایجاد شده و اعتبار و صحت داده­ ها چک می­شود. به عنوان بخشی از فرایند بازیابی اطلاعات موفق،نتایج بازیابیتوسط مشتری بررسی و تایید می­شود و سپس اطلاعات بازیابی شده به او تحویل داده می شود.

جهت دریافت مشاوره بازیابی اطلاعات سرور Hyper-V همین حالا  با مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد تماس حاصل نمایید.

بازیابی اطلاعات سرور Hyper-V
5 (100%) 1 vote