بازیابی اطلاعات هارد دیسک 

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات هارد دیسک |Hard disk DataRecovery

مرکز ایران هارد در هر مورد از بازیابی اطلاعات ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت می گیرد .این بررسی مشخص می کند که آیا مورد شما قابل بازیابی می باشد یا خیر. اگر اینگونه بود ، اولویت اول ایجاد یک image خام از اطلاعات روی بانک های اطلاعاتی ایران هارد است که در نتیجه ،یک بررسی کلی می­ تواند سطح دسترسی و ریکاوری اطلاعات را تعیین کند.

میزان موفیقت ما در بازیابی اطلاعات هارد

بازیابی هارد دیسک­ های crash کرده و ضربه خورده معمولا شامل جراحی هارد در محیط clean room و با استفاده از ابزارهای سخت ­افزاری و نرم ­افزاری برای انجام فرآیند بازیابی اطلاعات می شود ، که ما در مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد از به روزترین تجهیزات جراحی هارد بهره مند هستیم و در جهت بازیابی اطلاعات هارد دیسک مشتریان قدم برمی داریم.

تعمیر و بازیابی اطلاعات از هاردهای بدسکتوری

 ریکاوری هاردهای بدسکتوری با بررسی سکتورهای سطح پایین و خراب و همچنین تعیین روش های مورد نیاز برای بازسازی بدسکتورها،جهت به دست آوردن دسترسی به اطلاعات آغاز می شود. گاهی ساختارهای فایل سیستم و ماژول های موجود به قدری از بین می ­روند یا آسیب می­ بینند که باید اطلاعات را به صورت مستقیم از یک یا چند fragment image استخراج کرد.

به عنوان بخشی از فرآیند بازیابی اطلاعات موفق ، نتایج بازیابی توسط مشتری بررسی و تایید می ­شود و سپس اطلاعات بازیابی شده به او تحویل داده می شود.

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند
بازیابی اطلاعات هارد دیسک
5 (100%) 1 vote