بازیابی اطلاعات  SAN-NAS

 

به طور کاملا تخصصی

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات سرور های NAS و SAN

در مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد ، به صورت کاملاً رایگان ارزیابی سرویس ­های ریکاوری RAID، ارائه می­ شود. ما همیشه قبل از وارد شدن به روال­ های پیچیده ابتدا روش­ های ساده و مقرون به صرفه را امتحان می­ کنیم. وقتی بازیابی اطلاعات NAS و یا بازیابی اطلاعات SAN به صورت موفقی اجرا شد، لیست­ فایل های ریکاوری شده و اعتبار و صحت داده­ ها چک می­ شود. به عنوان بخشی از فرایند بازیابی اطلاعات موفق، نتایج بازیابی توسط مشتری بررسی و تایید می­ شود و سپس اطلاعات بازیابی شده به مشتری تحویل داده می شود.

ایران هارد یکی از موفق­ ترین شرکت های ریکاوری و بازیابی اطلاعات در ایران که سابقه همکاری با بسیاری از سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی بزرگ را دارد، پیشرو در ارائه سرویس­ های بازیابی اطلاعات از پیشرفته ­ترین ابزار و بالاترین سطح تخصص برای بازیابی و ریکاوری اطلاعات از هر نوع رسانه ذخیره­ سازی موجود در جهان پشتیبانی می کند. در نتیجه، با داشتن موارد متعدد در بازیابی کامل اطلاعات بالاترین نرخ موفقیت در زمینه بازیابی اطلاعات RAID ، بازیابی اطلاعاتSERVER ، ریکاوری اطلاعات NAS ریکاوری اطلاعات، SAN را داریم.

دلایل عمده ای که موجب اختلال در کار سرورها می شوند

دلایل عمده ای که موجب اختلال در کار سرورها می شوند و باعث از دست رفتن اطلاعات شما می گردند عبارتند از :

طول عمر هاردهای SAS و SATA
ایجاد اختلال برای سرور در اثر نوسانات برقی
جابجا کردن هاردهای سرور بدون داشتن دانش چگونگی انجام این کار
جابجا کردن هاردی که اخطار داده (FAILED) با یک هارد کارکرده و یا دارای اطلاعات
پیکربنده دوباره ی ساختار RAID
ضربه و یا جابجایی سرور در هتگام روشن بودن
بدسکتوری شدن هاردهای SAS در سرور
و…

نکات مهم درباره بازیابی اطلاعات هارد

نکات بسیار مهم:

به هیج عنوان هارد کارکرده یا دارای اطلاعات را با هاردی که در سرور اخطار دارد جابجا نکنید.
به هیج عنوان هارد های داخل سرور را با هم جابجا نکنید.
اگر برای اطلاعاتتان مشکلی پیش آمد و دیگر در دسترس نبود ،از افرادی که هیچ اطلاعی درباره بازیابی اطلاعات ندارند راهنمایی نگیرید. (تجربه نشان داده عمق فاجعه بیشتر شده)
خواهش می کنیم، خواهش می کنیم و باز هم خواهش می کنیم اگر اطلاعاتتان برایتان مهم است به هیچ عنوان خودتان برای بازیابی اطلاعات سرورتان اقدام نکنید. چون بازیابی اطلاعات سرور ها با، بازیابی اطلاعات هارد های معمولی بسیار متفاوت می باشد. حتی بسیاری از شرکت هایی که بازیابی اطلاعات انجام می دهند هم دانش و شناخت کافی از ساختمان سرور و RAID را ندارند و بعضا با دستکاری های ناشیانه و سطحی باعث از دست رفتن اطلاعات برای همیشه شده اند و در بهترین حالت باعث بالا بردن هزینه های شما می شوند.حتی بعضی اوقات ادمین های شبکه تصور می کنند خودشان می توانند بازیابی اطلاعات را انجام دهند و نا خودآگاه باعث بروز فاجعه ای دیگر می شوند.

نکات مهم درباره بازیابی اطلاعات هارد
جهت دریافت هرگونه مشاوره رایگان درباره مشکل سرور خود و یا بازیابی اطلاعات سرور خود با ما تماس بگیرید.
بازیابی اطلاعات NAS-SAN
5 (100%) 1 vote