ایران هارد بهترین مرکز بازیابی اطلاعات از VMware در ایران

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

بازیابی اطلاعات از VMware – سرور مجازی

امروزه در دنیای IT و در نزد مهندسان شبکه استفاده ار سرورهای فیزیکی یکی از ملزمات کار می باشد که ار پیچیدگی ها و هزینه های بالایی برخوردار است. اما با وجود ماشین مجازی این سختی ها کمی کاهش یافته و دست مهندسان شبکه برای راه اندازی برنامه های نرم افزاری و پایین آوردن هزینه های سازمان خود به روی سرورها خیلی بازتر شده است.

محبوب ترین و پرکاربرد ترین ماشین های مجازی عبارتند از :

  1. VMware
  2. Hyper-V

همانطور که می دانید VMware در سیستم های مختلفی ارائه می شود که هر کدام ویژگی خود را دارد.

  • VMware vSphere
  • VMware Workstation
  • VMware Server
  • VMware ESX

VMware ESXi آخرین ورژن از سری نرم افزارهای VMware می باشد و از ویژگی هایش این است که به صورت مستقیم روی سخت افزار نصب می شود و نیاز به سیستم عامل خاصی ندارد. (Bare metal)

از عمده خرابی و مشکلات ماشین های مجازی می توان به از کار افتادن آن ها و یا در دسترس نبودنشان اشاره کرد که این ها خود دلایل زیادی دارند:

زمانی که شما می خواهید ماشین ها را بدون اینکه سرویس قطع شود، از روی یک سرور قدیمی بروی سرور جدید جابجا کنید، ممکن است VM ها طوری روی سرور قرار بگیرند که از نظر تقسیم بار قطعات تعادل ایجاد نشود.

گاهی اوقات خرابی های سرور فیزیکی باعث آسیب دیدن ماشین های مجازی می شود.

گروه ایران هارد با داشتن دانش کافی و تخصصی از ساختار ماشین های مجازی و راه اندازی آنها به این سطح از تخصص رسیده که به راحتی ماشین های مجازی شما را ریکاوری کنیم. طی سال ها تلاش و مهندسی معکوس مراحل Disaster Recovery برای ماشین های مجازی را ارائه می دهیم.

اطلاعات ماشین های مجازی به راحتی از دست نمی رود و اگر از دست رفت به راحتی قابل ریکاوری نیست از این رو توصیه می کنیم اگر شناخت کافی از ماهیت VMware و نحوه کار آن ندارید اقدام به باریابی نکنید. ممکن است یک کار اشتباه اطلاعات را برای همیشه از بین ببرد. حتی بعضی از شرکت هایی که خدمات سروری ارائه می دهند و ادعا می کنند که می توانند Disaster Recovery انجام دهند نیز از ما کمک می گیرند و کار بازیابی اطلاعات VMware را به ما ارجاع می دهند.

بازیابی اطلاعات از VMware یکی از تخصص های مهندسان با تجربه ما در زمینه بازیابی اطلاعات سرور  ها می باشد که با تلاش شبانه روزی و مستمر به دست آمده است.
در بعضی موارد اورژانسی، کار بازیابی اطلاعات VMware را در عرض چند ساعت می توانیم انجام دهیم. جهت بازیابی اطلاعات ماشین های مجازی – VMware می توانید با ما تماس بگیرید.

ایران-هارد-دیتا-ریکاوری

مراحل بازیابی سرورهای VMware

ما در ایران هارد ، ریکاوری اطلاعات را از همه انواع و مدل ­های سرورهای VMware® Server ارائه می دهیم.

کارشناسان مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد ، تقریبا می­ توانند داده ­ها را در هر حالتی ریکاوری کنند.

در هر مورد از بازیابی اطلاعات VMware ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت می گیرد. این بررسی مشخص می کند که آیا مورد شما قابل بازیابی می باشد یا خیر. اگر اینگونه بود، اولویت اول ایجاد یک image از اطلاعات ماشین مجازی به روی بانک های اطلاعاتی ایران هارد است که در نتیجه ، یک بررسی کلی می­ تواند سطح دسترسی و ریکاوری اطلاعات را تعیین کند.

برنامه­ نویسان ایران هارد، مجموعه کاملی از ابزارهای نرم ­افزاری مورد استفاده برای تحلیل، تعمیر و بازیابی داده­ ها از ماشین های مجازی را در اختیار دارند.

وقتی بازیابی به صورت موفق اجرا شد، لیست­ فایل های ریکاوری شده و اعتبار و صحت داده­ ها چک می­ شود. به عنوان بخشی از فرایند بازیابی اطلاعات موفق، نتایج بازیابی توسط مشتری بررسی و تایید می­ شود و سپس اطلاعات بازیابی شده به او تحویل داده می شود.

در بعضی موارد اورژانسی، ما می­ توانیم اطلاعات سرور VMware را در عرض چند ساعت بازیابی کنیم.

مشاوران ما هم اکنون اماده خدمت به شما هستند
بازیابی اطلاعات از VMware
5 (100%) 3 votes