مرکز تعمیر هارد  ایران هارد

با بیش از ۱۵ سال تجربه کاری

آماده خدمت به شما است

مشاوره پشتیبانی کاملا رایگان
ارزیابیبررسی دقیق و کامل
بازیابی اطلاعاتریکاوری کامل و صحیح
دریافت اطلاعاتتحویل کامل اطلاعات به مشتری

مشاوران ما هم اکنون آماده خدمت به شما هستند       ۸۸۸۳۶۲۰۱-۰۲۱

مرکز تعمیر هارد دیسک

با گسترش روز افزون تکنولوژی و افزایش حجم اطلاعات شخصی و سازمانی که بر روی کامپیوتر ها ذخیره می شوند، این موضوع که مراقب اطلاعات و هاردهای خود باشیم اهمیت دو چندان پیدا می کند. همواره هاردهای کامپیوتری جزء لوازم مصرفی محسوب می شوند و از یک طول عمر نامشخصی برخوردار هستند.

مرکز ایران هارد در کمترین زمان و هزینه تعمیر هارد را به انجام می رساند

گاهی اوقات بعد از پایان کار با خیال راحت کامپیوتر خود را خاموش می کنید و صبح که دوباره سراغش میاید و روشن می کنید متوجه می شوید که یک اتفاق ناگوار برای شما افتاده و دستگاه بالا نمی آید!!!  😥

باید بگوییم که به واقع ۹۰ در صد این اتفاقات ناگهانی نیست و به مرور زمان و با سهل انگاری کاربر و بدون توجه به اخطارهای هارد اتفاق افتاده است. شاید اگر بر روی دستگاه خود یک برنامه مانیتورینگ کردن هارد دیسک داشتید زودتر از اینها متوجه ایرادات هارد می شدید و لااقل از اطلاعات خود یک نسخه پشتیبان تهیه می کردید. ( البته هنوز هم دیر نشده 😉 )

تعمیر هارد

ایران هارد به عنوان یک شرکت تخصصی مرکز تعمیر هارد دیسک و بازیابی اطلاعات در ایران می باشد که با داشتن کادری مجرب توانسته است خدمات ارزنده ای را به هموطنان عزیزمان در سطح سازمانی و شرکتی و در سطح کاربران شخصی ارائه نماید.

این مرکز مفتخر است با داشتن جدیدترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین دارا بودن کادری مجرب و استفاده از استانداردهای روز جهانی ،خدماتی را در سطح بین المللی ارائه نماید.

  • تعمیر هارد در صورت عدم شناسایی
  • تعمیر هارد اکسترنال wd
  • تعمیر هارد اکسترنال سیگیت
  • تعمیر هارد درمواقعی که با صدای زیاد درهنگام روشن شدن هارد دیسک همراه می باشد
  • تعمیر هارد در مواقعی که به دلیل وجود بدسکتور در هارد دیسک ، امکان استفاده از هارد مقدور نمی باشد
  • تعمیر هارد در مواقعی که توسط نوسانات برق و مشکلات سخت افزاری دچار مشکل شده
  • تعمیر هارد سرور بعد از به وجود آمدن مشکلات در سیستم RAID
مرکز-ایران-هارد

در مرکز تعمیر هارد ایران هارد، پس از دریافت هارد شما در سریع ترین زمان ممکن یک بررسی کارشناسی اولیه به صورت کاملا رایگان انجام می شود و سپس مشتری در جریان مشکل بوجود آمده قرار می گیرد .

بعد از بررسی اولیه مدت زمان و هزینه تعمیر هارد به مشتریان عزیز اعلام می گردد و در صورت موافقت کار تعمیر و یا بازیابی اطلاعات شروع خواهد شد. چنانچه به هر دلیل مشتری از انجام تعمیر یا بازیابی اطلاعات پس از اعلام هزینه و زمان ،منصرف شود بدون هیچ هزینه ای هارد عودت داده خواهد شد.

جهت دریافت هرگونه مشاوره و کسب اطلاعات می توانید
تعمیر هارد دیسک
5 (100%) 10 votes