با ایران هارد به عنوان مرکز بازیابی اطلاعات هارد و سرور بیشتر آشنا شوید

ایران هارد (شرکت آکام مهر به شماره ثبت ۴۷۸۶۲۵) ارائه دهنده‌ی سرویس‌­های بازیابی اطلاعات در ایران ،جزو پیشروترین مراکز ارائه‌دهنده خدمات تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات و یکی از معدود شرکت‌هایی است که در زمینه‌ی تحقیق و توسعه بازیابی اطلاعات سرمایه­‌گذاری می‌کند.

با روند کامل بازیابی اطلاعات ما آشنا شوید

ما متعهد هستیم تا مشتریان خود را با حداکثر شفافیت در مورد مراحل، هزینه‌ها و زمان ریکاوری مطلع کنیم. فرآیندی که در زیر مشاهده می‌نمایید  مربوط به کامپیوتر، لپ تاپ، سرور و انواع هارد دیسک‌ها می‌باشد. چنانچه شما هر نوع دستگاه دیگری برای ذخیره سازی اطلاعات دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

*توجه داشته باشید ایران هارد دستگاه‌هایی که قبلا باز شده یا توسط افراد ناشی دستکاری شده‌اند را پذیرش نمی‌کند!

مشاوره
علل و علائم از بین رفتن اطلاعات را ارزیابی و بهترین راه‌حل فنی را پیشنهاد می‌کنند. با توجه به ضرورت و بودجه شما،روش بازیابی و سطح خدمات راپیشنهاد می‌کنند. مراحل بعدی فرآیند را به شما پیشنهاد خواهند داد.
ارزیابی تخصصی و دقیق
پس از ورود دستگاه شما به آزمایشگاه، طی ۳ الی ۴ ساعت آن را ارزیابی خواهند کرد .صورت وضعیتی تهیه خواهند کرد که در آن جزئیات وضیعت دستگاه و احتمال بازیابی شدن آن مشخص شده است. تاریخ تقریبی و هزینه دقیق پروسه بازیابی را اعلان خواهند کرد.
بازیابی اطلاعات
برای برطرف کردن ایرادات دستگاه خود، با این هدف که بتوانند یک کپی صحیح از اطلاعات شما بدست بیاورند.داده‌های به دست آمده را بررسی و ارزیابی می‌کنند تا در صورت لزوم، ساختار منطقی فایل‌های سیستمی یا فایل‌های آسیب‌دیده را بازسازی کنند.فهرستی از فایل‌های بازیابی شده تهیه می‌کنند.
تحویل اطلاعات
ابتدا امکان مشاهده اطلاعات بازیابی شده را بصورت آنلاین به شما می‌دهند.پس از بررسی داده‌ها و تایید صحتشان، آن‌ها را بر روی هارد بانک جدید کپی می‌کنند، سپس بصورت حضوری به شما تحویل می‌دهند.همچنین یک نسخه از اطلاعات شما را تا ۷ روز برای امنیت اطلاعات شما در بانک‌های اطلاعاتی نگه می‌دارند.

اعضای تیم

مدیر عامل شرکت ایران هارد

میثم رضایی

CEO - Co-Founder

مدیر موسس - کارشناس بازیابی اطلاعات سرور

m-rahimian

محمد رحیمیان

Data Recovery Engineer

مهندس کامپیوتر و کارشناس بازیابی اطلاعات

سهراب پاکزاد

CMO - Co-Founder

مدیر اجرایی و کارشناس بازیابی اطلاعات

shoajie-recovery-team-manager

دانیال شجاعی

Data Recovery team manager

کارشناس بازیابی اطلاعات از سال ۸۵

yunesi

خانم یونسی

Customer Support

سرپرست پذیرش و ارتباط با مشتری

profile

Eduardo Ramirez

Marketing manager

متخصص و کارشناس دیجیتال مارکتینگ از سال ۹۲

a-mokhberi

امیر مخبری

CTO-Data Recovery Engineer

کارشناس ارشد شبکه و مهندس بازیابی اطلاعات

خانم حسن پور

Financial Officer

مدیر مالی

تنها یک فرصت برای نجات اطلاعاتتان دارید