ایران هارد مرکز تخصصی تعمیر هارد

گروه ایران هارد با بیش از ۱۸ سال تجربه کاری آماده خدمت به شماست

شما تنها یک فرصت برای نجات اطلاعات‌تان دارید.

برای درخواست مشاوره تخصصی در سریع‌ترین زمان. کافیست فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی

بررسی و ارزیابی

تحویل اطلاعات

بازیابی اطلاعات

تعمیر هارد دیسک توسط افراد متخصص

ایران هارد مرکز تخصصی تعمیر هارد دیسک با داشتن جدیدترین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و دارا بودن کادری مجرب با استفاده از استانداردهای روز جهانی، خدمات تعمیر کلیه هاردها اعم از تعمیر هارد اکسترنال، تعمیر هارد سرور، تعمیر هارد اینترنال، تعمیر هارد لپ تاپ را در سطح بین المللی به سازمان‌ها، شرکت‌ها و کاربران شخصی ارائه می‌دهد.

در این شرکت تعمیر هارد، پس از مراجعه شما در سریع‌ترین زمان ممکن یک بررسی کارشناسی اولیه به صورت کاملا رایگان انجام، سپس مشتری در جریان مشکل بوجود آمده قرار می‌گیرد. بعد از آن مدت زمان و هزینه تعمیر هارد دیسک اعلام می‌شود و در صورت موافقت، کار تعمیر شروع خواهد شد. چنانچه به هر دلیل مشتری از انجام تعمیر هارد خود قبل از تایید شروع کار منصرف شود بدون هیچ هزینه‌ای هارد عودت داده خواهد شد.

تعمیر هارد بدسکتوری

معمولا هارد دیسک‌ها دچار آسیب‌های سخت‌افزاری مانند کندی یا صدای غیر متعارف میشوند که ممکن است ناشی از وجود بدسکتور باشد. این اتفاق ممکنه بخاطر نوسان برق یا گرمای زیاد ، ضربه‌های ناگهانی که به هارد دیسک وارد میشود رخ دهد. اگر عمق و تراکم بدسکتوری شدید نباشه ممکنه که هارد دیسک قابل تعمیر باشه و بتونید دوباره از هارد دیسک استفاده کنید.

لازم است خدمتتان عرض کنیم که هیچ برند هاردی در ایران نمایندگی تعمیر یا بازیابی اطلاعات ندارد. بعضا دیده شده شرکت‌های سودجو با بیان اینکه نماینده تعمیر یا بازیابی اطلاعات هارد وسترن دیجیتال، سیگیت، توشیبا یا ... هستند قصد فریب مشتری را دارند. در ضمن به دلیل وجود تحریم‌ها نمایندگی فروش رسمی هم در ایران نداریم و شرکت‌های فعال در حوزه فروش، صرفا فروشنده این مدل هاردها هستند و به صورت خصوصی اقدام به واردات این برندها میکنن. نیت از اعلام این مطلب ارائه آگاه سازی شما کاربر گرامی است که بدانید تعمیر یا بازیابی این مدل هاردها نیاز به تخصص ، دانش و تجهیزات بالایی دارد که شرکت‌های فروشنده و گارانتی هارد این ابزارها را ندارند و صرفا بیان واژه نمایندگی ملاک تصمیم نباشد که اگر هارد و اطلاعات به دست افراد ناکار بلد بیوفتد ریسک بزرگی را متحمل می‌شوید.

چه نوع هارد دیسک‌هایی را تعمیر می‌کنیم؟