بازیابی اطلاعات هارد دیسک

ایران هارد مفتخر است با داشتن کادری متخصص و متعهد با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات همراه با استانداردهای روز دنیا بالاترین درصد موفقیت در بازیابی اطلاعات هارد در ایران را ارائه نماید.

شما تنها یک فرصت برای نجات اطلاعات‌تان دارید.

برای درخواست مشاوره تخصصی در سریع‌ترین زمان. کافیست فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی

بررسی و ارزیابی

تحویل اطلاعات

بازیابی اطلاعات

ریکاوری هارد با تجهیزات پیشرفته

در مرکز ایران هارد ما برای هر مورد از بازیابی اطلاعات ، ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی انجام می‌دهیم. این بررسی مشخص می‌کند که آیا مورد شما قابل بازیابی هست یا نه. اگر اینگونه بود، هزینه و مدت زمان لازم جهت ریکاوری هارد مشخص میشه و به شما اعلام خواهد شد. در صورت موافقت با شرایط، ما فرآیند بازیابی اطلاعات هارد را شروع می‌کنیم.

اولویت اول ایجاد یک image خام از اطلاعات روی بانک‌های اطلاعاتی ایران هارد است. سپس با استفاده از تجهیزات لازم اقدام به ریکاوری اطلاعات مهم شما می‌کنیم. بعد از اتمام پروسه بازیابی اطلاعات هارد ، به شما بصورت آنلاین ریموت می‌دهیم تا از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل نمایید. در آخر اطلاعات شما در هارد بانکی کپی و به شما تحویل داده می‌شود.

جراحی هارد دیسک

جراحی هارد دیسک پروسه‌ای است که هد هارد دیسک تعویض می‌شود. زمانیکه هد هارد دچار آسیب جدی می‌شود بعد از بررسی، متخصصین به این نتیجه می‌رسند که برای ریکاوری هارد، نیاز به جراحی هارد می‌باشد. برای این‌کار نیاز است که هد هارد آسیب دیده با هد هارد سالم(که ویژگیهای یکسانی با هم دارند) تعویض شود. این ویژگی در هاردهایی با برندهای مختلف، متفاوت است.

علاوه بر ابزارآلات مخصوص جراحی هارد دیسک و اتاق پاک، فردی که این کار را انجام می‌دهد باید از مهارت و تخصص بالایی برخوردار باشد. بعد از تعویض هد، هارد دیسک به دستگاه مخصوص ریکاوری متصل و مراحل ریکاوری هارد شروع می‌شود.

چه خدماتی برای بازیابی اطلاعات هارد ارائه می‌دهیم؟