بازیابی اطلاعات سرور همگام با استانداردهای جهانی در ایران و خاورمیانه

Symbol 3 – ۱۳@۲x

فرقی نمیکند که سرور دچار مشکل فیزیکی شده یا ساختار RAID آسیب دیده یا به هر دلیلی به اطلاعات دسترسی ندارید. ما اینجایم که شما را تا رسیدن به اطلاعاتتان  کمک کنیم.

شما تنها یک فرصت برای نجات اطلاعات‌تان دارید.

برای درخواست مشاوره تخصصی در سریع‌ترین زمان. کافیست فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی

بررسی و ارزیابی

تحویل اطلاعات

بازیابی اطلاعات

اولین کاری که بعد از خرابی سرور باید بکنیم

Symbol 3 – ۱۳@۲x

خاموشش کنید!!! در غیر این صورت ممکن است داده‌‌ها یا فایل‌های مهم شما ناخواسته آسیب ببینند. وقتی خاموشش کنید اطلاعات در حالت اصلی خود باقی میماند که با این کار در زمان و هزینه پروسه بازیابی اطلاعات سرور صرفه‌جویی می‌کنید. هرگز تنظیمات سرور را تغییر ندهید چون ممکن است باعث بازنویسی(overwite) داده‌ها شود. در فرآیند بازیابی اطلاعات سرور آخرین داده‌های ذخیره شده بر روی سرور ریکاوری می‌شوند.

در مواقع بحرانی که اطلاعات مهم از بین میروند مثل: خطا در بکاپ گیری یا مشکلات دیگری که سرور اجازه دسترسی به دیتا را نمی‌دهد، ایران هارد انتخاب بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌ها است. در ایران هارد روزی سپری نخواهد شد، مگر اینکه اطلاعات مهم یک یا چند سازمان ریکاوری شود. همچنین تجربه ما در بازیابی اطلاعات RIAD و انواع سرورهای مجازی، دیتابیس‌های SQL  یا هر نوع خطا در سرورهای اطلاعاتی کمک حال مشتریان می‌باشد.

چقدر زمان لازم است تا اطلاعات سرور ریکاوری شود؟

Symbol 3 – ۱۳@۲x

از آنجایی که هر موردی که  برای بازیابی اطلاعات هارد سرور خود به ایران هارد مراجعه می‌کند، متفاوت است و مقدار مختلفی از ابزار و زمان به خودش اختصاص می‌دهد. ابتدا باید مشکل پیش آمده برای سرور را عمیقا بررسی کنیم، که این پروسه در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد. یک چیزی حدود 2 الی 4 ساعت.

خدمات بازیابی اطلاعات سریعی که ما برای ریکاوری سرور ارائه می‌کنیم به سازمان‌ها اجازه می‌دهد پس از، از دست دادن اطلاعات، سرورهای‌شان را دوباره راه‌اندازی کرده و به سرعت روی پای خود بایستند.

بازیابی اطلاعات سرور از آسیب‌های لاجیکالی و فیزیکالی

Divider section
 • بازیابی اطلاعات RAID
 • ریکاوری سرور با هر نوع کاربری
  (فایل سرور، ایمیل سرور، دیتابیس)
 • ریکاوری سرور از هر مدل و برندی
  (HP،DELL،SuperMicro،Appel X)
 • بازیابی اطلاعات استوریج های NAS وSAN
 • بازیابی اطلاعات سرورهای مجازی
  (Hyper v - VMware)
 • ریکاوری سرور با هر نوع سیستم فایلی
  (FAT،NTFS،EXT،HFS،Linux)

ما به کسب و کار شما کمک می کنیم تا به تجارتتون ادامه بدید

به هر دلیلی که اطلاعات از دست رفته باشد این موضوع برای سازمان شما گران تمام می شود و باعث بوجود آمدن بحران خواهد شد اگر هر چه سریع تر چاره ای اتخاذ نکنید.(منظور ما این نیست که خودتون آستین بالا بزنید و دست بکار بشید تا با دار و ندار خودتون و سازمانتون قمار کنید) .علاوه‌براین اطلاعات می‌تواند محرمانه هم باشد که این برای ما کاملا قابل درک است.

با توجه به این مسائل شما باید در انتخاب شرکتی که بتواند حال شما را درک کند و تجربه این موقعیت‌ها را داشته باشد و از همه مهم‌تر امنیت اطلاعات شما را به عهده بگیرد بسیار دقت کنید.