بازیابی اطلاعات سرور طبق استانداردهای جهانی

ما متخصص بازیابی اطلاعات سرور هستیم فرقی نمی‌کند که سرور شما دچار مشکل فیزیکی شده یا ساختار RAID آسیب دیده 

شما تنها یک فرصت برای نجات اطلاعات‌تان دارید.

برای درخواست مشاوره تخصصی در سریع‌ترین زمان. کافیست فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان مجموعه با شما تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی

بررسی و ارزیابی

تحویل اطلاعات

بازیابی اطلاعات

اولین کاری که بعد از خرابی سرور باید بکنیم

خاموشش کنید!!! در غیر این صورت ممکن است داده‌‌ها یا فایل‌های مهم شما ناخواسته آسیب ببینند. وقتی خاموشش کنید اطلاعات در حالت اصلی خود باقی می‌ماند که با این کار در زمان و هزینه‌ پروسه بازیابی اطلاعات سرور صرفه‌جویی می‌کنید. هرگز تنظیمات سرور را تغییر ندهید چون ممکن است باعث بازنویسی(overwite) داده‌ها شود.

بهتر است درباره نحوه جلوگیری از بین رفتن اطلاعات در Raid بیشتر بدانید.

در مواقع بحرانی که اطلاعات مهم از بین می‌روند مثل: خطا در بکاپ گیری یا مشکلات دیگری که سرور اجازه دسترسی به دیتا را نمی‌دهد، ایران هارد می‌تواند به شما کمک کند. در مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات ایران هارد روزی سپری نخواهد شد، مگر اینکه حداقل اطلاعات مهم یک سازمان و مجموعه ریکاوری شود. همچنین تجربه ما در بازیابی اطلاعات RAID و انواع سرورهای مجازی، دیتابیس‌های SQL کمک حال مشتریان می‌باشد.

چرا بازیابی اطلاعات سرور مهم است ؟

امروزه سرورها نقش بسیار مهمی در کسب و کارها ایفا میکنند. ممکنه شما در مجموعه تون از یک هاست سرور ، ایمیل سرور ، سرور حسابداری یا از سرورهای مجازی استفاده کنید و اینها نقش کلیدی در پیش برد فعالیتهای سازمان شما دارند.

اگر سرور شما بدون داشتن هیچ بکاپی دچار مشکل شده ، مطمئنا شما هزینه‌ی سنگینی را متحمل خواهید شد اگر نتوانید دوباره به اطلاعات دست یابید.سرورها از هر مدلی که باشند بسیار حساس اند و بزرگترین منبع ذخیره اطلاعات برای استفاده هستند.

اگر به هر نحوی اطلاعاتتان از دست دادید ، برای بازیابی اطلاعات سرور ، بدون هیچ کار اضافه ای فقط کافیه با ما تماس بگیرید.

روند بازیابی اطلاعات چگونه صورت می‌پذیرد؟

بلافاصله که سرور آسیب‌دیده به دست ما برسد، مهندسین ایران‌هارد ابتدا مشخص می‌کنند آیا آسیب فیزیکی، نرم‌افزاری یا ترکیبی از هر دو است. اگر ایراد سخت‌افزاری باشد و بخشی از هارد های تشکیل‌دهنده آن نیاز به تعمیر داشته باشد، اول تک تک آنها را در کلین روم تعمیر می‌‌کنند و سپس از آن یک کپی (image) تهیه می کنند و بر این نسخه تمام عملیات بازسازی صورت می‌گیرد تا روند بازیابی بدون خطر از دست رفتن اطلاعات و یا خراب شدن فایل های اصلی پیش برود.

می‌دانیم دسترسی به اطلاعات سرور برای سازمان و شرکت ها بسیار حیاتی است بنابر‌این بخش زیادی از مجموعه ایران‌هارد صرفا به بازیابی و ریکاوری اطلاعات سرور اختصاص دارد. تا پاسخگو نیار چندین سرور بطور هم زمان باشیم و بتوانیم بالاترین سطح از کیفیت خدمات بازیابی اطلاعات را در بهینه‌ترین زمان ممکن به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم.

چقدر زمان لازم است تا اطلاعات سرور ریکاوری شود؟

از آنجایی که هر موردی که  برای بازیابی اطلاعات هارد سرور خود به ایران هارد مراجعه می‌کند متفاوت است و مقدار مختلفی از ابزار و زمان به خودش اختصاص می‌دهد، ابتدا باید مشکل پیش آمده برای سرور را عمیقا بررسی کنیم که این پروسه در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد. یک چیزی حدود ۲ الی ۴ ساعت.

خدمات بازیابی اطلاعات سریعی که ما برای ریکاوری سرور ارائه می‌کنیم به سازمان‌ها اجازه می‌دهد پس از، از دست دادن اطلاعات، سرورهای‌شان را دوباره راه‌اندازی کرده و به سرعت روی پای خود بایستند.

بازیابی اطلاعات سرور از آسیب‌های لاجیکالی و فیزیکالی

ما به کسب و کار شما کمک می کنیم تا به تجارتتون ادامه بدید

به هر دلیلی که اطلاعات از دست رفته باشد این موضوع برای سازمان شما گران تمام می شود و باعث بوجود آمدن بحران خواهد شد اگر هر چه سریع تر چاره ای اتخاذ نکنید(منظور ما این نیست که خودتون آستین بالا بزنید و دست بکار بشید تا با دار و ندار خودتون و سازمانتون قمار کنید). علاوه‌ بر این اطلاعات می‌تواند محرمانه هم باشد که این برای ما کاملا قابل درک است.

با توجه به این مسائل شما باید در انتخاب شرکتی که بتواند حال شما را درک کند و تجربه این موقعیت‌ها را داشته باشد و از همه مهم‌تر امنیت اطلاعات شما را به عهده بگیرد بسیار دقت کنید.