بازیابی اطلاعات سرور | بازیابی اطلاعات سرورهای فیزیکی

مطمئناً در هر سازمان و شرکت بزرگی تعداد زیادی کامپیوتر وجود دارد که توسط کاربران مورد استفاده قرار میگیرد و همه این کامپیوترها تحت شبکه به یک یا چند سوپر کامپیوتر و سرور وصل هستند و کار میکنند.

سرورها همانطور که امکانات و منابع زیادی را در اختیار مهندسان شبکه و کاربران مجموعه قرار میدهند همان مقدار هم در معرض خطر و مشکلات قرار دارند و هر لحظه ممکن است دچار خطا شوند و اطلاعات وجود را به خطر بیدازند و مطمئناً این مشکلات اجتناب ناپذیر است

 گروه ایران هارد ، با داشتن شناخت و تخصص کافی در مورد انواع سرورهای فیزیکی و مجازی بهترین راهکارها را جهت بازیابی اطلاعات از انواع سرورهای کاربران بکار می گیرد.

بازیابی اطلاعات سرورها از آسیب های لاجیکالی و فیزیکالی (نرم افزاری – مکانیکی) به دلیل خرابی های الکتریکی و مکانیکی، یا خطاهای انسانی که ما توانایی انجام آنها را داریم :

۱-بازیابی اطلاعات سرور  با هر نوع کاربری (فایل سرور ، ایمیل سرور ، برنامه ، دیتابیس)

۲-بازیابی اطلاعات سرور با هر نوع آرایه ای (RAIDNAS-SAN-Single Hard Drive)

۳-بازیابی اطلاعات سرور با هر نوع سیستم فایلی (FAT ، NTFS ، EXT ، HFS ، Linux / Unix file system)

۴-بازیابی اطلاعات سرور های مجازی (VMware)

۵-بازیابی اطلاعات سرور از هر مدل و برندی (HP-DELL-SuperMicro-Appel X)

میزان موفقیت ما در بازیابی اطلاعات SERVER

در هر مورد از بازیابی اطلاعات سرور ها ابتدا به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی عمقی و کلی صورت می گیرد. این بررسی مشخص می کند که آیا مورد شما قابل بازیابی می باشد یا خیر. اگر اینگونه بود، اولویت اول ایجاد یک image خام از اطلاعات  سرور به روی بانک های اطلاعاتی ایران هارد است که در نتیجه، یک بررسی کلی می تواند سطح دسترسی و ریکاوری اطلاعات را تعیین کند.

در ۹۰ درصد سرورها از هاردهای  SAS (سس)  استفاده می شود. هاردهای SAS به دلیل سرعت بالا از محبوبیت خوبی برخوردار هستند. اما به دلیل همین سرعت بالا و ایجاد گرمای زیاد دارای سطح استهلاک شدیدی می باشند که هارد را معمولا دچار بدسکتور و Crash کردن می نماید و از این رو برای اطلاعات و سرورها ایجاد مشکل می کنند. (حتما به طور منظم بکاپ تهیه کنید)

بازیابی هارد دیسک های crash کرده و ضربه خورده معمولا شامل جراحی هارد در محیط clean room و با استفاده از ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری برای انجام فرآیند بازیابی اطلاعات می شود، که ما در مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد از بروزترین تجهیزات جراحی هارد بهره مند هستیم و در جهت بازیابی اطلاعات مشتریان قدم برمی داریم.

به عنوان بخشی از فرآیند بازیابی اطلاعات موفق، نتایج بازیابی توسط مشتری بررسی و تایید می شود و سپس اطلاعات بازیابی شده به او تحویل داده می شود.

هم اکنون میتوانید با ما تماس بگیرید.