تعمیر هارد وسترن دیجیتال | تعمیر هارد اکسترنال WD | ایران هارد مرکز بازیابی اطلاعات Skip to content
خانه » 🔧تعمیرات تخصصی هارد » تعمیر هارد وسترن دیجیتال

تعمیر هارد وسترن دیجیتال

فهرست و عناوین مقاله

زمان مطالعه 2 دقیقه
5
(4)

هارد وسترن دیجیتال به دلایل مختلفی می‌تواند خراب شود و بسیار مهم است که تعمیر هارد وسترن دیجیتال توسط یک کارشناس حرفه‌ای انجام شود. از نشانه‌های خرابی هارد وسترن دیجیتال (WD) می‌توان به نمایش صفحه آبی مرگ، صدای کلیک کردن و عملکرد پایین هارد اشاره کرد. در صورتی که هر یک از این علائم را تجربه کردید بهتر است سیستم خود را خاموش کنید و با سرویس بازیابی اطلاعات حرفه‌ای و قابل اطمینان تماس بگیرید. اگر پس از دیدن این علائم سیستم خود را خاموش کنید و به کار کردن ادامه ندهید شما شانس تعمیر هارد خود را افزایش داده‌اید. در ادامه،با رایج‌ترین علائم خرابی هارد وسترن دیجیتال آشنا خواهید شد:

خرابی مکانیکی هارد وسترن دیجیتال (Western Digital):

این نوع خرابی معمولا منجر به ایجاد سر و صدا در هارد می‌شود که می‌تواند صدای غژغژ کردن یا کلیک کردن باشد. سر و صداها معمولا نشان می‌دهد که موتور هارد خراب شده است و تعمیر هارد وسترن دیجیتال ضروری است. سر و صدا می‌تواند نشانه‌ای از خرابی هد خواندن/نوشتن نیز باشد. سروصدای کلیک کردن رایج‌ترین نوع خرابی هارد وسترن دیجیتال است که ممکن است با آن مواجه شوید. این خرابی به علت آسیب دیدن سخت‌افزار هارد ایجاد می‌شود. احتمال این که این نوع خرابی قابل تعمیر باشد تقریبا نزدیک به صفر است اما ایران هارد موفقیت بسیار بالایی برای بازیابی اطلاعات هارد وسترن دیجیتال را از آن خود کرده است.

خراب شدن بخش‌های الکترونیکی هارد وسترن دیجیتال:

این نوع خرابی معمولا به دلیل نوسانات الکتریکی یا افزایش و کاهش شدت برق ایجاد می‌شود. در اغلب موارد خرابی الکترونیکی هارد می‌تواند باعث به اصطلاح سوختن هارد وسترن دیجیتال شما شود. در اکثر موارد هاردهایی که در اثر نوسان جریان برق آسیب دیده‌اند قابل تعمیر می‌باشند ایران هارد میزان بالایی از اطلاعات را از هاردهای وسترن دیجیتال سوخته بازیابی کرده است.

پیشنهاد می‌کنیم:  👈 چرا هارد اکسترنال خراب می‌شود؟ علائم و عوامل خرابی هارد اِکسترنال

خرابی فریم‌ویر وسترن دیجیتال:

فریم‌ویر برنامه نرم‌افزاری است که مسئول برقراری ارتباط بین کل سیستم کامپیوتری و هارد می‌شود. کدهای برنامه نویسی شده معمولا روی هارد قرار می‌گیرند و اگر هارد خراب شود یا آسیب ببیند هارد با این نوع خرابی مواجه خواهد شد. حتی اگر بخش‌های الکتریکی و مکانیکی هارد به طور کامل کار کند باز این خرابی ممکن است اتفاق بیافتد. در این مورد به خصوص هم ایران هارد می‌توانید سرویس‌های تعمیر هارد وسترن دیجیتال خود را به شما ارائه نماید.

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال بسیار کند است و هنگ می‌کند:

این نوع خرابی به این معناست که سکتورهای هارد شما خراب شده و قابل خواندن و نوشتن نیستند و همچنین به این معناست که بخش‌های بدسکتور به طور صحیح توسط هارد اختصاص داده نمی‌شوند. با این نوع خرابی فایل‌ها و پوشه‌ها می‌توانند ناپدید هم شود. ما میزان موفقیت بالایی از تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال بدسکتوری را به خود اختصاص داده‌ایم.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. میزان امتیاز 4

اولین نفری باشید که به این مقاله امتیاز می‌دهد

Share on facebook
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *